Kanāda pret Latviju: 2023. gada IIHF pasaules čempionāta bezmaksas tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgas un koledžu sporta spēles

Latvija 2023. gada IIHF pasaules čempionāta pirmajā pusfinālā sestdien stāsies pretī Kanādai. Latvija šajā turnīrā spēlēs kā pārāka, jo jau iepriekš šajā turnīrā ar 6:0 zaudēja Kanādas komandai. Nākamajā mačā Latvija zaudētu Slovākijai, taču kopš tā laika ir izcīnījusi sešas uzvaras pēc kārtas un guvusi divas lielas uzvaras. Viņi pēdējā B grupas spēlē ar 4:3 pārspēja Šveici, nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā, un pēc tam ar 3:1 pārspēja Zviedriju, iekļūstot pusfinālā. Zviedrija turnīrā zaudēja tikai vienu spēli, bet Latvija trešajā periodā izmantoja divus vārtus, lai šokētu zviedrus.

Kā skatīties 2023. gada IIHF Pasaules čempionāts pusfināla: Kanāda pret Latviju šodien:

Spēles datums: 2022. gada 27. maijs

spēles laiks: 7:00 ET

televīzija: NHL tīkls

Tiešraide 2023. gada IIHF Pasaules čempionāts pusfināla: Kanāda pret Latviju Uz fubo: Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu tūlīt!

Tomēr Kanāda centīsies apturēt Latvijas Pelnrušķītes skrējienu un atgriezties pie zelta medaļas ceturto turnīru pēc kārtas.

Kanāda līdz čempionātam ir sasniegusi 43 reizes, kamēr Latvija ne reizi nav izcīnījusi medaļu.

Tā ir spēle Dāvids pret Goliātu, bet Latvija iznāk spēcīga un ar lielu impulsu.

Uzvarētājs saņems otras pusfināla spēles uzvarētāju, kurā cīnīsies ASV un Vācija.

Var tikt piemēroti reģionālie ierobežojumi.

READ  Iepazīstieties ar dominikāņiem: varenajiem un varenajiem