Kanāda ierobežo Latviju, lai atklātu WJHC ar uzvaru

Kanādas komanda trešdienas vakarā apturēja iedvesmojošu Latvijas komandu, lai sāktu centienus uz pjedestālu junioru pasaules čempionātā ar uzvaru 5:2.

Uzbrucējs Ridlijs Greigs spīdēja kopā ar turnīra saimniekiem, gūstot vārtus un asistējot ceļā uz Kanādas izlases labāko spēlētāju.

Gregs, kurš bija Otavas “Senators” kandidāts, apdullināja līdzjutējus Edmontonā, ar vienu roku iedūstot Džamalam caur vārtsarga Patrika Bereziņa kājām, otrajā puslaikā izvirzot kanādiešus vadībā ar 4:1.

2023. gadā Konors Bedards ieņēma gaidīto 2023. gada augstāko vietu ar divu punktu starpību, atklājot rezultātu pirms pusceļa atzīmes.

Latvieši savā laukumā izturēja, Reineram Dārzenam līdz pirmajam pārtraukumam panākot izlīdzinājumu. Toties Lukass Kormjē, Olins Zelvēgers un Gregs Kanādas labā guva trīs vārtus bez atbildes otrajā puslaikā.

Pēc tam, kad trešā puslaika sākumā vārtus guva Bogdans Houdas, Viljams Dufūrs galu galā padarīja spēli nepieejamā vietā.

Berezins ietaupīja 39 eksportu 44 šāvienos, bet Sebastians Kosa pārtrauca 22 eksportu uz Kanādu.

Šī spēle bija trešā abu komandu savstarpējā spēle turnīra vēsturē un pirmā gandrīz sešu gadu laikā. Kanāda uzvarēja arī iepriekšējās divās sacensībās, pārspējot Latviju ar 26:2.

Kanāda tiksies ar Slovākiju ceturtdien pulksten 18:00 ET.

READ  Iepazīstieties ar mīlošo, pieradināto savvaļas kaķi, kuram "nepatīk būt vienam"