Kā pa TV skatīties Anglija pret Latviju

Anglijas izlase šomēnes tiksies ar Latviju savā otrajā 2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, un izbraukumā uz Austrāliju un Jaunzēlandi tā gaida sešas no sešām uzvarām.

Nedēļas nogalē “Lionesses” ar vienu vārtu pārsvaru pārspēja Austriju, kas ir viņu līdz šim tuvākā uzvara sezonā pēc 32 bezatbildes vārtiem iepriekšējos četros mačos.

Mačā, kurā dominēja Anglija, vienīgos vārtus guva Elīna Vaita. Citā dienā viņi varēja gūt vairāk vārtu, lai gan bija nepieciešami divi svarīgi otrā puslaika atvairījumi no vārtsarga Marī Herbsa, lai nodrošinātu Sarinas Vegmanes vadītās komandas vadību.

Šo sestdien gūto vārtu rezultātā Vaits tagad tikai par vienu atpaliek no Kellijas Smitas uzstādītā Lionesses vārtu rekorda — 46. Tā kā šeit ir milzīgā nesakritība, šī rekorda izlīdzināšana un pārsniegšana ir reāla iespēja, un tas varētu būt galvenais spēles stāsts. atbilst.

Šeit ir viss, kas jums jāzina par Latvijas maču…

kad tas sākas? Otrdiena, 30. novembris, 19:00 (GMT)
Kur tiek aizvadīta spēle? Kibmoat stadions
TV kanāls/tiešraide? ITV4/ITV centrs (Apvienotā Karaliste), Paramount+ (ASV)
Svarīgākie? ITV Sport YouTube kanāls, Anglijas YouTube kanāls
Noteikums? Veronika Kovarova (CZE)

Elena Vaita dzenas pēc lauvas vārtu rekorda un, visticamāk, sāks

Eilīna Vaita dzenas pēc lauvas vārtu rekorda un, visticamāk, startēs / Ketrina Eifele / Getty Images

Anglijas izlases pēdējais pirmsspēles treniņš pirmdienas rītā tika atcelts laika apstākļu dēļ viņu bāzē Ņūkāslā.

Var piedot Vigmanei, ka viņa mainīja ierastos startus, lai noniecinātu citus komandas spēlētājus. Taču tas nav kaut kas tāds, ko viņa līdz šim ir darījusi pret pozitīvu opozīciju, vienlaikus sakot, ka joprojām sagaida, ka Anglija šeit atkal būs “stingra”.

Šķiet, ka vēlme veidot saliedētību un pazīstamību pirms nākamā gada Eiropas čempionāta savā laukumā un Pasaules kausa izcīņas pēc tam atsver vēlmi manipulēt ar komandu atlasi. Maksimālais Ņikita, iespējams, mudinātu Parīzi sākt pirms Betas Mīdas.

4-3-3: Ak, Kungs. Daly, Bright; Greenwood, Stoks; Kērbijs, Volšs, Tons; Parīze, balta, kaņepes

Pagājušajā mēnesī notikušais apgrieztais mačs ir līdz šim vienīgā reize, kad Latvijai pretī stājās Anglija. Lionesses uzvarēja ar 10:0 un bija fenomenāli vienpusēji, jo kontrolēja 78% bumbas, izdarīja pārsteidzošus 58 metienus, no kuriem 21 bija pa vārtiem, 24 stūra sitienus, un liedza Latvijai pat vienu metienu.

Mančestras “United” spēlētāja Ella Tone, kas joprojām bija salīdzinoši jauna Anglijas izlasē, tovakar guva “hat-trick”, bet Reičela Deilija guva divus vārtus no labās malas aizsarga. Vārtus guva arī Elena Vaita, Millija Braita, Beta Mīda, Lī Viljamsone un Džordžija Stenveja.

Laikapstākļi un ideālas sagatavošanās trūkums pēc pirmdien paredzētās pareizas apmācības var nozīmēt, ka 10:0 atkārtojums ir ļoti pieprasīts.

Tomēr Anglija joprojām ir spēcīga favorīte un pārliecinoši uzvarēs. Precīza vārtu sērija var būt atkarīga no Latvijas mentalitātes un fiziskās sagatavotības, jo pirmā puslaika beigās rezultāts bija 4:0, bet pēdējie trīs divciparu vārti tika gūti pēdējās 12 minūtēs.

Prognoze: Anglija 8-0 Latvija

vairāk Džimijs Spensers, Seko viņam Twitter Un Facebook sociālā tīkla vietne!