Jūras suņi samierinās ar dubulto sadalījumu, kamēr lidojošās vāveres cīnās par uzvaru otrajā spēlē

beisbols

Breidijs Valens, Viktors Perikoto un Logans Vaits septītajā iningā atgriezās ar diviem autiem, kad Ričmondas lidojošās vāveres svētdien novērsa dubulto sitienu, ko veica Portlendas Seadogs, Hadlock Field otrajā spēlē ar 10:8 uzvarot.

Atklāšanā Veklmens Gonsaless atļāva divus sitienus un atspēlēja sešas piecām iningām, kā rezultātā Portlenda uzvarēja ar 5:1.

Jūras suņi bija viena skrējiena attālumā no sitiena, pirms Alekss Hops padevās divus mājiniekus pēc kārtas, Valens un Berikoto, panākot neizšķirtu otrajā spēlē ar 8. Endijs Tomass izrāva gājienu, un Vaits izvirzīja Ričmondu vadībā ar divu skrējienu mājinieku sitienu. .

Abās spēlēs piedalījās Portlendas spēlētājs Filips Saikss. Brainers Bonaci atgriezās mājās un nobrauca trīs piegājienos 2. spēlē, un Matjē Lugo bija 5 pret 5 dubultspēlē, ieskaitot četrus sitienus 2. spēlē.

mazā līga: Luiss Labijs trāpīja mājiniekiem, kad Kalifornijas štatā El Segundo ar 6:5 uzvarēja Kirasao Mazās līgas Pasaules sērijas čempionāta spēlē South Williamsport, Pensilvānijas štatā, lai gan atteicās no četru sēriju pārsvara.

Labejs Pasaules sēriju pabeidza ar pieciem mājas skrējieniem.

Kurasao pēc spēcīga Nasera Al-Asisa sitiena pa vidu panāca neizšķirtu piektajā mačā.

koledžas

Sieviešu futbols: Džiliana Roversa un Eibe Krāmers guva pa diviem vārtiem, kad Maine (3-0-1) palika nepārspēta un apsteidza Stounhilu (0-3) Īstonā, Masačūsetsā.

Vārtus “Black Bears” labā guva arī Keila Kreimere, kura otrajā periodā spēli atklāja ar četriem vārtiem.

lauka hokejs: Pirmajā ceturtdaļā vārtus guva Malorijs Makijs, bet otrajā ceturtdaļā Bobijs Lamberts realizēja 11 metru soda sitienu, izvirzot Meinas vienību (1:1) ar 2:0 uzvaru pār Providensa (0:2) Orono.

futbols: Arizona pati piesprieda viena gada diskvalifikāciju uz bļodiņu saistībā ar NCAA izmeklēšanu par iespējamiem pārkāpumiem, kas pastrādāti bijušā futbola galvenā trenera Herma Edvardsa vadībā.

READ  Celtics izvēlējās O'Šiju Brisetu, lai spēlētu Kanādas izlasē 2023. gada FIBA basketbola Pasaules kausa izcīņā.

Paziņotais aizliegums ir preventīvs pasākums, jo NCAA izmeklē Sun Devils par iespējamiem vervēšanas pārkāpumiem COVID-19 pandēmijas laikā.

Basketbols

Nacionālā basketbola asociācija: Alisa Tomasa guva 17 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, Devana Bonnere ierindojās septītajā vietā WNBA visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, bet Konektikutas “Sun” otrajā puslaikā izrāvās un uzvarēja Losandželosu Unkasvilā, Konektikutas štatā ar 83:68. . Sparks sešu uzvaru sērija.

Bonnere guva 12 punktus, izrādot neizšķirtu ar Sjū Bērdu. Bonneram ir 6815 karjeras punkti.

• Kristijs Volless guva karjeras rekordu, 20 punktus un realizēja trīs trīspunktniekus pēdējās 70 sekundēs, jo Indianas drudzis saglabāja cerības uz izslēgšanas spēlēm, uzvarot viesos Atlantas Dream ar 83:80.

• Ēriks Ogunbovals guva 29 punktus, viesos Dalasas Wings pārspējot Fīniksas Mercury ar 77:74.

• Elizabete Viljamsa guva 23 punktus, Kalē Kūpers pievienoja double-double, un viesos Čikāgas Sky otrajā puslaikā pacēlās virsū Sietlas Storm ar 90:85.

pasaules kauss: Latvija Indonēzijas pilsētā Džakartā nopelnīja 22 punktus no Artūra Žagara un šokēja Franciju ar 88:86, jau pēc divām spēlēm izslēdzot olimpisko sudraba medaļniekus.

• RJ Barets guva 17 punktus, Kanādai pārspējot Libānu ar 128:73, rezervējot vietu otrajā kārtā.

Progresu nodrošināja arī Latvija, Vācija, Melnkalne un Lietuva.

golfs

Čempionu tūre: Vijay Singh uzvarēja Ally Challenge Grand Blanc, Mičiganas štatā, iegūstot savu pirmo PGA tūres titulu gandrīz piecu gadu laikā, galvenokārt pateicoties Pola Gvidosa trīskāršajam bogey ar pieci puttu 17. bedrītē.

Sings finišēja 14. vietā zem 202. gada, par vienu metienu atpaliekot no Džefa Magerta. Gvidoss atpalika par diviem.

LPGA: Megana Kana izslēgšanas spēlēs vienādi pārspēja Jin Yong-koo, izcīnot savu pirmo uzvaru LPGA tūrē CPKC Women’s Open Vankūverā, Britu Kolumbijā.

READ  Peldēšanas un snorkelēšanas grupa A-10 čempionātam

Pēc cīņas lielāko pēcpusdienas daļu Khangs uzmeta 4 pēdu putnu putnu par-4 18. bedrītei Shaughnessy Golf and Country Club, lai piespiestu iekļūt izslēgšanas spēlēs. Koe trāpīja savu tee sitienu pirmajā izslēgšanas spēļu bedrītē bīstamajā zonā pa kreisi no kuģu ceļa un pēc soda sitiena izdarīja dubulto bubuli.

Kanga pēdējā raundā ieguva 2-74, finišējot ar 9-zem 279 un izcīnot savu 191.startu karjerā.

Eiropas tūre: Anglijas golfa spēlētājs Tods Klements uzvarēja Čehijas “Masters” turnīrā, iegūstot savu pirmo titulu Eiropas tūrē, izlaižot 9 līdz 63 gadu vecuma grupā bez bogey par uzvaru pār tautieti Metu Volesu ar vienu sitienu.

Auto sacīkstes

Indy automašīna: Skots Diksons saglabāja savas cerības uz čempionātu, uzvarot Bomarito 500 Madisonā, Ilinoisā.

Līdz ar Diksona uzvaru viņš ir 74 punktu attālumā no Chip Ganassi Racing komandas biedra un IndyCar līdera Aleksa Palou, kad atlikušas divas sacīkstes.

Pirmā formula: Makss Verstapens uzvarēja lietus izraisītajā Nīderlandes Grand Prix izcīņā, pielīdzinot Sebastjanam Fetelam deviņas uzvaras pēc kārtas.

Otrais finišēja Fernando Alonso, bet Pjērs Gaslijs gala rezultātos no ceturtās vietas pacēlās uz trešo, jo Serhio Peresam tika piespriests piecu sekunžu sods par ātruma pārsniegšanu boksu celiņā.

futbols

Anglija: Uzmaiņu spēlējošais Darvins Nuness guva divus vārtus, tostarp uzvaras vārtus pamatlaika trešajā minūtē, kad mājiniece Liverpool atguvās un uzvarēja Premjerlīgā ar 2:1 pār Ņūkāslu, neskatoties uz to, ka pēc Virdžila van Dijka vairāk nekā stundu spēlēja desmit vīru sastāvā. tika izraidīts.

• Rodri guva vārtus 88. minūtē, nodrošinot Mančestras City uzvaru ar 2:1 Sheffield United.

Vācija: Harijs Keins divreiz guva vārtus, Minhenes Bayern pārspējot Augsburg ar 3:1.

Vingrošana

Amerikas čempionāts: Simone Bilesa ir uzvarējusi ASV čempionātā rekordlielu astoto reizi, 10 gadus pēc tam, kad viņa pirmo reizi izvirzījās savā sporta veida virsotnē.

READ  17./23. maijs Bayshore for Sked Sports Radio

Biless divu dienu laikā kopā ieguva 118,40 punktus, par četriem punktiem apsteidzot vicečempioni Šelliju Džounsu Sanhosē, Kalifornijā.

Izsekot un skenēt

Pasaules čempionāti: Zelts 1600 stafetes komandai Kvinsija Hola, Vernona Norvuda, Džastina Robinsona un Reja Bendžamina finālā sasniedza 29 medaļas Budapeštā, Ungārijā, tostarp 12 zelta.

Izmantojiet tālāk esošo veidlapu, lai atiestatītu savu paroli. Iesniedzot konta e-pasta ziņojumu, mēs jums nosūtīsim atiestatīšanas kodu.

piem

NFL drafts: Patriots maina pret saspēles vadītāju Pjēru Strongu junioru, saņemot Braunu.