Izlīdzinājums tika noraidīts, jo Mariners zaudēja Trois-Rivières ar 2:1.

Potenciālais izlīdzinājums tika noraidīts, jo bija atlicis mazāk nekā minūte, un Trois-Rivières Lions sestdienas pēcpusdienā Trois-Rivières, Kvebekā, ECHL cīņā ar 2:1 uzvarēja Maine Mariners.

Jakovs Novaks guva vārtus pirmā perioda vidū, un otrajā periodā vārtus guva Kriss Ortiss, kad “Lions” izvirzījās vadībā ar 2:0.

Trešā perioda vidū Meinas spēlētājs Adams Samuelsons samazināja pārsvaru.

Golfs

Džungļi spēlēšanai: Taigers Vudss parādīja, ka spēj staigāt četras dienas, turot rokās kārbu savam dēlam. Tagad viņš ir nolēmis, ka ir pietiekami piemērots, lai mēģinātu spēlēt, un sociālajos tīklos paziņoja, ka spēlēs Hero World Challenge, kas sāksies 30. novembrī Albany golfa klubā Bahamu salās.

Viņam šī būs pirmā reize, kad viņš startēs, kopš viņš izstājās pirms Masters Tournament trešās kārtas, jo viņš saskārās ar vēju un aukstumu, spēlējot ar savainoto labo kāju.

Viņa uzņēmums TGR paziņoja par savu lēmumu pieņemt sponsora atbrīvojumu. 20 spēlētāju laukums ir rezervēts pasaules ranga 50 labākajiem spēlētājiem, lai gan turnīra saimnieks Vudss ir atbrīvots.

Eiropas tūre: Mets Volless ir veicis deviņus kārtējos putniešus, no kuriem visi ir 12 gadus veci, jaunāki par 60 gadiem, DP Pasaules tūres čempionātā Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.

Volesam bija iespēja nodrošināt tikai otro 59. vietu Eiropas tūres vēsturē. Viņam bija 202 jardi līdz grīnam par-5 18. Zemes trasē Džumeiras golfa kompleksā, taču viņš ietriecās bunkurā un uzsprāga centimetru attālumā no kausa, lai gūtu putniņu putnu.

Viņš par vienu metienu apsteidza Tomiju Flītvudu un Viktoru Hovlandu.

LPGA: Nasa Hatoka aizvadīja spēcīgu startu, bet Eimija Janga finišēja ar lielisku finišu, iegūstot līderpozīciju CME grupas tūres čempionātā Neapolē, Floridā, ar 18 bedrītēm un 2 miljoniem dolāru.

READ  Turkiye Latvia Euro 2024 Futbols | Sports

Janga savās pēdējās sešās bedrītēs bija četri birdie, kas bija 8 līdz 64. Hatoka agri noteica tempu ar pieciem birdie savās pirmajās 11 bedrītēs un finišēja ar 65.

Teniss

ATP fināli: Jannika Sinera iespaidīgā sērija ATP finālā turpinājās, kad viņš ar 6:3, 6:7(4), 6:1 uzvarēja Daniilu Medvedevu, iekļūstot finālā Turīnā, Itālijā.

Viņam pretī stāsies serbs Novaks Džokovičs, kurš uz titulu izsēts, pēc tam, kad Džokovičam bija nepieciešamas mazāk nekā 90 minūtes, lai ar 6:3, 6:2 pieveiktu Karlosu Alkarazu.

futbols

Euro 2024 kvalifikācijas spēles: Nīderlande, Šveice un Rumānija nodrošināja vietas Euro 2024 turnīrā, un Francija reģistrēja savu visu laiku lielāko uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, pārspējot Gibraltāru ar 14:0.

Nīderlandei bija jāuzvar Īrija, lai pārliecinātos par kvalifikāciju, un Vuta Veghorsta 12. minūtē gūtie vārti deva holandiešiem uzvaru ar 1:0.

Šveice vietu nodrošināja, cīnoties neizšķirti 1:1 ar Kosovu, un Rumānija ar 2:1 pārspēja Izraēlu.

Uz kvalifikācijas robežas ir arī Horvātija pēc uzvaras pār Latviju ar 2:0.

slēpošana

Pasaules kauss vīriešiem: Manuels Vīlers vadīja Austrijas goda pjedestālu Pasaules kausa izcīņas slalomā vīriešiem sacensībās, kuras boikotēja klimata aktīvisti.

Tā kā pieci braucēji vēl bija pēdējā posma sākumā, nedaudzi Last Generation Movement protestētāji iebrauca trasē tieši aiz finiša līnijas un uzkaisīja apelsīnu pulveri uz sniega. Apsardzes darbinieki un policija aktīvistus izveda no finiša zonas, savukārt kursa darbinieki notīrīja sniegu, pirms sacensības atsākās astoņas minūtes vēlāk.

Tomēr šķiet, ka Felleru šis incidents neietekmēja un saglabāja vadību pirmajā raundā, par 0,23 sekundēm pārspējot savu kolēģi Marko Švarcu, bet trešajā vietā Mihaels Mets atpalika par 1,05 sekundēm, lai pabeigtu Austrijas hat-trick.

READ  Skatieties Fulham vs Newcastle TV tiešraidi — globālie kanālu saraksti sestdienai

Izmantojiet tālāk esošo veidlapu, lai atiestatītu savu paroli. Iesniedzot konta e-pastu, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu ar atiestatīšanas kodu.