Ivans Fergusons guva vārtus savā pirmajā izlasē, Īrijai pārspējot Latviju

Evans Fergusons guva vārtus savā debijā Īrijas izlasē (Braiens Loless/Pens) (Bayer)

Ivans Fergusons pirmo reizi startēja izlasē ar saviem pirmajiem vārtiem Republikas labā Īrija Sagatavojieties Euro 2024 kvalifikācijas spēlei pret Francija Pēc draudzības uzvaras pār Latviju ar 3:2.

18 gadus vecais spēlētājs, kurš pēdējos 13 mačos ir guvis sešus vārtus BraitonaViņam bija nepieciešamas tikai 17 minūtes, lai atvērtu savu kontu incidentu pilnajā naktī Dublinā.

Ikviena daudzsološā īru uzbrucēja nelaime ir salīdzināt ar 17 gadus vecā jaunieša apbrīnojamo talantu. Robijs KīnsKurš savas valsts labā 146 mačos guva 68 vārtus.

Tomēr Fērgusons izmantoja savas iespējas pirmdienas vakara sadursmē ar Pasaules kausa vicečempioniem, un tas nekaitēja viņa instinktīvajam finišam un drosmīgajam universālajam demonstrējumam 73. minūtē.

Kallums Oda jau bija nolicis Čehijas izlasei līdz 23,6 gadu vidējam vecumam, pirms pusaudzis varēja atrast tīklu, taču viņus saistīja Roberta Oldriķa un Artūra Zgozena tālsitieni, un bija nepieciešams Čiduci aizstājējs. To uzvarēja Ogbenes vārti 64. minūtē.

FIFA uzvarai pār 133. vietā esošo komandu pret Franciju, kas tabulā ieņem trešo vietu, nebūs lielas nozīmes, taču tā, iespējams, ļāva ieskatīties nākotnē, jo pussargs Vils Smobons, kurš ir izīrēts no Stokas kluba Southampton, arī atstāja iespaidu. . senioru debija.

Abi vīrieši piedalījās sestajā minūtē, kad Fergusons raidīja bumbu kapteinim Metam Dohertijam pa labo malu, lai to atvilktu Smolbonam, kurš nekavējoties sita uz O’Dudas tālo vārtu stabu, raidot ar galvu garām bezpalīdzīgajam vārtsargam. Pāvels Šteinbauers.

Īrija turpināja dominēt bumbas kontrolē, Smallbone un Dohertijs lieliski savienojās, un Fērgusons stājās iedzinējos pēc 14. minūtes atzīmes, draudīgi metot iekšā pirms sitiena augstu un platu sitienu, lai gan viņa brīdis pienāks pietiekami drīz.

READ  Zaks Degregorio un Šons Holanders nodrošina vietu ASV bobsleja divniekiem Pekinas olimpiskajās spēlēs

17. minūtē gājienu uzsāka vārtsargs Keimhins Kellhers, ar kuru pusaudzis atvēra savu starptautisko kontu ar Neitana Kolinsa, Džeisona Molumbija un Smolbona komandu, dodot Dohertijam iespēju centrēt.

Maikls Obafemi raidīja savu bumbu garām tālajam vārtu stabam, un Fērgusons priecīgi sita garām Šteinborgam, kuram asistēja aizsargs Antonio Cernomordiges.

Taču Kīlers neko nevarēja novērst, lai Uldriķis atvilktu sānu 12 minūtes pirms puslaika ar 30 jardu sitienu no nekurienes, kas lidoja viņa kreisā staba iekšpusē.

Republikas liktenis kļuva vēl sliktāks pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad Kolinss, Endrjū Omopamidils, Dara O’Šī un O’Duda nespēja izpildīt brīvsitienu, Eldrikesa Kīlera brīvsitienu raidīja mājās. Kolinss līdz līmenim.

Latvijai nepārprotami pieauga pārliecība, sākoties otrajam puslaikam, kad Īrija zaudēja savu ceļu, kā rezultātā treneris Stīvens Kenijs atbildēja ar virkni spēlētāju maiņu, un divi jaunpienācēji atstāja tūlītēju ietekmi.

Kreisās malas uzbrucējs Mikijs Džonstons, kurš debitēja Republikā pēc tam, kad pārņēma uzticību Skotijai, salauza kreiso malu un trāpīja pa vārtu stabu, Ogbeni atsitoties pa atlēkušo bumbu, lai atgūtu vadību.

Džonstons, kurš pašlaik atrodas īrē Portugāles Vitoria Guimarães komandā, pēc sešām minūtēm tika atteikts no sava vārtu guvuma, kad viņš ar spēku izlauzās cauri Latvijas aizsardzībai, taču viņa sitienu atvairīja aizsargs Markis Oss.