Ideāls starts Slovākijai, Polijai un Latvijai Slovēnijas pludmalē ParaVolley Open

Tā bija laba pirmā diena Slovākijai un Polijai vīriešu stāvus sacensībās un Latvijai vīriešu sēdvietu sacensībās, jo Ļubļanā startēja Slovēnijas pludmale ParaVolley Open.

Turnīrs ir pirmais starptautiskais pasākums, kurā piedalās abi lielākie pludmales pārstāvji ParaVolley.

Pirmajā mačā mājiniekiem Slovēnijai sākās spēcīgs starts vīriešu konkurencē, jo viņi lēca no aizmugures, lai trijos setos pieveiktu Ungāriju.

Bet nākamajā stundā nākamajā mačā viņi nevarēja sekot poļiem, jo ​​viesi uzvarēja taisnās sērijās.

Polija arī pārspēja Ungāriju un Horvātiju AIOK Zagreb, nenometot setu vēlāk vakarā, lai dienas beigās ieņemtu otro vietu kopvērtējumā.

Punktu procentos tas atpaliek no Slovākijas, jo tā pārspēja IOK Zagrebu un Slovēniju, pirms tam ar 2: 0 pārspējot arī Itāliju, lai gan abas grupas ir nedaudz tuvākas uzvaru starpībai.

Veiksmīgs pēcpusdienas sākums bija itāļiem, kuri pārspēja Ungāriju un AEK Zagreb, lai iegūtu trešo vietu kopvērtējumā.

Slovēnija bija vienīgā cita komanda, kurai bija uzvaras pirmajā un ceturtajā dienā.

Trīs zaudējumi Ungārijai un EEK Zagrebai atstāja attiecīgi piekto un sesto vietu.

Vīriešu sēdvietu konkurencē Latvija pirmajā mačā ar 2: 0 pārspēja Slovēnijas otro komandu, nākamajā mačā ar tādu pašu rezultātu pārspējot slovēņu trešdaļas un aizvadot perfektu dienu, uzvarot taisnos setus pār OSUI Laktaši klubu.

Slovēnijas pirmie mači ierindojās otrajā vietā, pateicoties uzvarām pār Slovēniju trešajā un Igauniju, lai gan šīs spēles atstāja valsts otrās komandas sakāve.

Sekojot sekundēm pēc punktu skaita pēc tam, kad tā arī pirmajā dienā pieveikusi Igauniju, OSUI Laktaši guva uzvaras arī pret divām trešdaļām Slovēnijas un igauņu.

Trīs zaudējumi divām trešdaļām Slovēnijas un atstāja Igauniju, lai ieņemtu divas apakšējās vietas.

Abas grupas rīt tuvojas beigām, notiek Slovākija un Polija, bet Latvija sēdvietu pasākumos, pateicoties viņu simtprocentīgajam rekordam, nodrošina vietas pusfinālā.

READ  Latvijā Covid ceturtdienas dēļ miruši vēl 12 / raksts

Pusfināla spēles notiks arī rīt vakarā, pēc stundas pārtraukuma no pēdējām grupas spēlēm.

Ceturtdien (28. jūlijā) notiks sieviešu sēdvietu sacensības – divas komandas no Slovēnijas un Horvātijas – un vīriešu finālturnīra spēles.

Darko ĐuriĐ no organizatoriskās komitejas bija gandarīts par to, kā noritēja atklāšanas diena.

“Dažas lietas, kuras mēs šeit pārbaudījām, bija ļoti pozitīvas, piemēram, trenera klātbūtne, maiņas utt.,” Viņš teica.

“Mēs esam redzējuši dažas interesantas dinamiskas spēles, ārvalstu komandu reakcijas ir lieliskas, un, manuprāt, ParaVolley Beach nākotne ir gaiša, kurai vajadzētu nopelnīt vietu volejbola ģimenes vidū.”

Matics Kircans no Slovēnijas izlases piebilda: “Tā bija pirmā reize, kad mēs spēlējām Paravoli pludmalē, un es domāju, ka, neraugoties uz rezultātu, cīnījāmies labi.

“Īpaši pirmajā mačā mēs pierādījām, ka spējam spēlēt ārkārtīgi labi un tas mums sagādā daudz laimes.

“Mēs esam priecīgi būt daļa no šī vēsturiskā turnīra, izklaidēties, bet galvenokārt mēs vēlamies sevi pierādīt.”