Hokeja turnīrā čempione Somija pārspēj Vāciju, bet Slovākija pārspēj mājinieci Latviju

TAMPERE, Somija — Pasaules čempionātā hokejā sestdien čempione Somija atspēlējās pēc zaudējuma pret ASV, sestdien ar 4:3 uzvarot Vāciju.

Somijas labā divus vārtus un rezultatīvu piespēli guva Sakari Maninens, kā arī Miko Lehtonens un Džoels Armija pirmajā grupas spēlē Nokia arēnā.

Manninens divreiz meta pa vārtiem 1:47 no pusceļa, izvirzot Somiju ar 3:2. Džons Petrka šajā periodā panāca neizšķirtu 3, un Lehtonens ar 7:15 no kreisā apļa panāca uzvarētāju, kad noslēdzās ar 7:15.

Vācijai pa vārtiem guva Marsels Nobls un Kajs Veismans, kas piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas pēc zaudējuma atklāšanas mačā ar 1:0 pret Zviedriju.

Savukārt citos A grupas mačos Saša Trails pagarinājumā guva 39 sekundes un uzvarēja Franciju ar 2:1 pār Austriju.

Nikolajs Ēlers divreiz guva vārtus Dānijas izlasē spēka paņēmienā, uzvarot Ungāriju ar 3:1.

Rīgā Mareks Hreviks guva izšķirošos vārtus pēdējā puslaika vidū, Slovākijai otrajā grupā pārspējot mājiniekus Latviju ar 2:1.

Somijas spēlētājs Miko Lehtonens, pa labi, un vārtsargs Jussi Olkinora svin svētkus, uzvarot A grupas spēlē starp Vāciju un Somiju Pasaules hokeja čempionātā Tamperē, Somijā, sestdien, 2023. gada 13. maijā. Kredīts: AP/Pavel Golovkin

Deniss Malgins divreiz guva vārtus un pievienoja rezultatīvu piespēli, palīdzot Šveicei B grupas ievadā ar 7:0 izslēgt Slovēniju, savukārt Kazahstāna 11 metru soda sitienu sērijā uzvarēja ar 4:3 pret Norvēģiju.

READ  Latvijas pilsonim par preču zīmju vēstuļu shēmu draud naudas sods 4,5 miljonu dolāru apmērā un cietumsods