FIBA Pasaules kauss basketbolā 2023: kā skatīties, kurš spēlē, kurš ir mīļākais un daudz kas cits

AP foto/Maikls Konrojs
Vācu uzbrucējs Johanness Tīmans (32) pretī stāsies latviešu uzbrucējs Andris Graguulis (24), kad viņš trešdien, 2023. gada 6. septembrī, Manilā, Filipīnās, pārņem FIBA ​​Pasaules kausa basketbolā ceturtdaļfināla spēli starp Vāciju un Latviju.

Ir izpildīts kārtējais FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas darba pasūtījums. Visas septiņas automātiskās piestātnes ir piegādātas dalībai Parīzes olimpiskajās spēlēs nākamgad.

Vācija un Serbija ir pateicīgas Kanādai.

Šīs Eiropas valstis Pasaules kausa finālturnīrā finišēs kā divas labākās komandas no šī kontinenta, un tas nozīmē, ka tās dosies uz olimpiskajām spēlēm. Šīs vietas tika nodrošinātas, kad Kanāda savās pēdējās četrās ceturtdaļfināla spēlēs trešdienas vakarā uzvarēja Slovēniju.

Divas labākās Eiropas komandas turnīrā saņem automātiskas ceļazīmes. Viņi devās uz Vāciju un Serbiju pēc tam, kad šīs valstis iekļuva pusfinālā. Divas labākās komandas no Amerikas reģiona iegūst arī biļetes uz Parīzi; Šīs vietas ieguva ASV un Kanāda, kuras arī bija pusfinālistes.

Citi automātiskie doki devās uz Austrāliju (Okeāniju), Japānu (Āziju) un Dienvidsudānu (Āfriku). Pēdējās četras vietas turnīros – četri atsevišķi posmi, sešas komandas katrā turnīrā, uzvarētājs paņems visu – tiks ieņemtas 2024. gada jūlijā, noslēgumā aptuveni trīs nedēļas pirms olimpiādes sākuma.

Grafiks

ceturtdiena

Mierinājuma kvalifikācijas spēles: Itālija pret Latviju, 4:45 EST; Lietuva pret Slovēniju, 8:30 pēc austrumu laika.

piektdiena

Pusfināli: Serbija pret Kanādu, 4:45 pēc austrumu laika; ASV pret Vāciju, 8:40 EST.

Kā skatīties pasaules čempionātu basketbolā

—ASV: pusfināla spēle starp ASV un Vāciju tiks pārraidīta ESPN2 kanālā piektdien, sākot no pulksten 8:30 pēc austrumu laika.

– Visām spēlēm ir apraides iespējas.

Derību ceļvedis

ASV joprojām ir favorīte, liecina FanDuel Sportsbook.

Amerikāņu izredzes pēc ceturtdaļfināla uzvaras pār Itāliju tika uzskaitītas ar -180 (ti, 180 USD likme uz amerikāņiem kopā atdotu 280 USD, ja viņi iegūtu zeltu). Kanāda palika otrā izvēle likmē pie plus 360 ($ 100 likme atgrieztu $ 360), kam seko Vācija (plus 850) un Serbija (plus 1100).

READ  Īsumā par Eastside Sports nedēļu 2022. gada 21. septembrī — mūsu kopienas

Piektdienas pusfinālā ASV ātri vien kļuva par 10,5 punktu favorīti pār Vāciju. Kanāda atklāja kā favorīte ar 4,5 punktu pārsvaru pār Serbiju.

Ko jūs zināt

Kas jums jāzina par FIBA ​​Pasaules kausu un ASV veidu, kā šeit nokļūt:

ASV uzvar Itāliju un iekļūst Pasaules kausa pusfinālā

– Īss ieskats Pasaules kausa ceturtdaļfināla spēlēs

– ASV zaudē Lietuvai, noslēdzot otro kārtu

Entonijs Edvardss runā par šo sarunu un pārāk daudz atbalsta to Amerikas Savienotajām Valstīm

Otrajā kārtā atklātajā spēlē ASV uzvarēja Melnkalni

— ASV uzvaras sākumā: ASV apsteidz Jordāniju, lai perfekti pabeigtu atklāšanas spēli, ASV pārspēj Grieķiju 2. spēlē, ASV pārspēj Jaunzēlandi 2. spēlē

Amerikāņi izmanto daudz dziļuma savā labā

— Ērikam Spēlstrai šis brauciens uz Manilu ļoti atgādina atgriešanos mājās

Nākamais

Zaudētāji ceturtdien spēlēs ceturtdaļfinālā. Pusfināli piektdien. Sestdien tiks aizvadītas spēles par piekto un septīto vietu, bet svētdien tiks aizvadītas cīņas par zelta un bronzas medaļām.

lieta šodien

Trešdien savas komandas ceturtdaļfināla uzvarā pār Latviju vācietis Deniss Šrēders 30 minūšu spēles laikā aizmeta garām 22 metienus. Viņš savās pēdējās 100 darbības minūtēs netrāpīja 22 metienus, salīdzinot ar Vācijas pēdējiem četriem šīs dienas mačiem.

citāts no šodienas

— Protams, tas ir savādi. Itālijas latviešu treneris Luka Panči, kurš ceturtdien Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā trenēs Itāliju.