FIBA Eiro kvalifikācijas turnīrs: Latvija uzvar Lielbritāniju, Izraēla zaudē Zviedrijai

Pasaules kausa basketbolā Eiropas kvalifikācijas turnīra otrā spēle noslēgusies. Ķersimies pie Vašingtonas Wizards spēlētāju rezultātiem.

Porziņģis noveda pie Latvijas uzvaras pār Lielbritāniju ar 87:80

Kristaps Porseņģis guva 29 punktus, realizējot 9 no 12 metienu un savāca 14 atlēkušās bumbas, novedot pie Latvijas otrās uzvaras svētdien pret Lielbritāniju. Rihards Lomažs pievienoja 16 punktus no rezervistu soliņa, bet 3 no 12 trāpīja no laukuma.

Latvija neizrāvās ar divciparu pārsvaru un panāca neizšķirtu 73 — visas spēles bija atlikušas 5 minūtes, taču mača pēdējā 1:28 mača laikā guva četrus punktus, ieskaitot kritienu, kas līdz 55 sekundēm panāca neizšķirtu 85:80.

Latvija ir A grupas vadībā ar rezultātu 5-1. Viņi par vienu spēli apsteidz otrajā vietā esošo Grieķiju.

Izraēla nokrīt līdz rekordam zem 0,500 pēc zaudējuma Zviedrijai ar 95:83

Deni Avdega izraēliešu labā guva 13 punktus 4 no 11 metieniem, bet Jams Madars savā laukumā zaudēja Zviedrijai ar 28 punktiem.

Zviedri mačā guva 57,8 procentus, bet Tobiass Borgs guva 20 punktus, realizējot 8 no 11 un 4 no 4 metienu no trīspunktu līnijas. Otrā puslaika sākumā viņi sacensību laikā panāca līdz pat 20 punktiem.

Izraēla tagad kvalifikācijas X grupā ieņem 3-5, atpaliekot no Vācijas un Somijas, kurām ir 7-1 identiskas bilances.

READ  Latvijā stipra snigšana. Sarežģīti braukšanas apstākļi uz daudziem ceļiem - Baltic News Network