Eastbourne International: Koko Gofa sagrauj britu Džodiju Burage | Aizstāvošais čempions Teilors Frics ir izgājis | Tenisa ziņas

Koko Gofa Īstbornā ar 6:1 6:1 pārspēja Džodi Borage. Burrage ir Vimbldonas aizstājējzīme. Vīriešu aizsargu Teiloru Fricu no laukuma noraidīja Makenzija Makdonalda

17:38, Apvienotā Karaliste, trešdien, 2023. gada 28. jūnijā

Pasaules ranga septītā rakete Koko Gofa iekļuva Rotēzijas starptautiskā čempionāta ceturtdaļfinālā Īstbornā, ar 6:1 6:1 pārspējot britu Džodiju Boradžu.

Amerikānim bija nepieciešamas tikai 59 minūtes, lai gūtu uzvaru, un Bragam, kuram pieder Vimbldonas “wildcard”, bija tikai serves breiks, panākot 5:1 2. setā.

Tagad Gofa tiksies ar tautieti un dubultspēļu partneri Džesiku Pegulu, kura cīņā starp divām tūres labākajām amerikānietēm ar 6:2, 1:6, 6:3 pārspēja Kolumbijas kvalifikācijas dalībnieci Kamilu Osorio.

Amerikānis bauda relatīvu mieru Īstbornā pirms Vimbldonas nākamnedēļ.

“Atrodoties tādā pilsētā kā Īstborna, kur varat staigāt, man atgādina mājas,” viņa teica BBC Two. “Tas ir kluss, un man tas ir vajadzīgs, pirms es dodos uz lielu turnīru.”

Lielbritānijas pārstāvniecība sieviešu vienspēlēs beidzās ar Harietas Dārtas izstāšanos no Latvijas pārstāves Jeļenas Ostapenko, zaudējot ar 6-3, 6-4, bet Krievijas devītā rakete Daria Kasatkina trijos setos uzvarēja 2021. gada Vimbldonas vicečempioni Karolīnu Plīškovu.

Vīriešu čempionu aizstāvošo un pirmo numuru izlikto Teiloru Fricu pieveica kaliforniete Makenzija Makdonalda, kura atguvās pēc sabrukuma katrā setā un uzvarēja ar 7-6 (3) 7-6 (8) pret pasaules devīto numuru.

“Tā man ir liela uzvara,” savā intervijā laukumā sacīja Makdonalds. “Teilors ir tik labs draugs, un vienmēr ir grūti spēlēt ar draugiem. Tā bija cīņa.”

Viņš ceturtdaļfinālā tiksies ar zviedru izcelsmes amerikāni Mikaelu Imiru, kurš ar 6:2, 6:4 uzveica mājinieku favorītu Liamu Brodiju.

Ar astoto numuru izliktais Miomirs Kekmanovičs cīnījās pret kvalifikācijā esošo Aleksandru Vukiču, izcīnot uzvaru ar 7:6 (6), 6:4, un tiksies ar francūzi Greguāru Bariri, kurš trīs setos uzveica ar piekto numuru izlikto Nikolasu Hari.