Deivisa kauss: Kolmans Vongs žēlo par neizmantotām iespējām pēc Honkongas “neveiksmīgā” zaudējuma Latvijai ar 3:2

Uzlecošā tenisa zvaigzne Kolmens Vongs Čaks Lams žēlojās par Honkongas neizmantotajām “neveiksmīgajām” iespējām, kad mājinieki svētdien Viktorijas parka tenisa kortā zaudēja Deivisa kausa B grupas mačā ar 3:2 Latvijai.

Ar kaklasaiti Sagatavošanās 1-1 Pēc sestdienas vienspēļu mačiem Roberts Štrombahs un Miklis Lipītis saspringtā trīs setu dubultspēļu cīņā pārspēja 19 gadus veco puisi un Džeku Vongu Honu, pēc divām stundām un 15 minūtēm uzvarot ar 6-3, 2-6, 7-5. . minūtes.

Pēc tam Latvijas izlases galvenais numurs Štrombahs atgriezās, un izšķirošajā ceturtajā spēlē ar 6:4, 7:6 pārspēja Kolmanu Vongu, tādējādi izbeidzot Honkongas cerības viņu pirmajā mājas spēlē kopš 2019. gada, nosūtot simtiem līdzjutēju no laukuma Viktorijas parkā. .

“Ir daudz pozitīva, jo man šķiet, ka mēs darījām visu iespējamo, un visa komanda atdeva visu,” sacīja Kolmens-Vongs. “Dienas beigās mums mazliet nepaveicās.

Kolmans Vongs tagad dosies uz Āzijas spēlēm Honkongā.

“Tā bija ļoti cieša spēle, īpaši dubultspēlēs [when] Ieguvām daudz iespēju, arī vienspēlēs. Tas nav bijis viegli, bet mēs tiksim cauri un, cerams, progresēsim [this month’s] “Āzijas spēlēs mēs sasniegsim lieliskus rezultātus.”

Tā kā Latvijas pārsvaru mainīt nevarēja, rezervists Rodžers Ng Ki-lungs vēlāk devās laukumā, lai piektajā gumijas mačā ar 7:5, 6:2 pieveiktu Danielu Tencu. 25 gadus vecais Džeks Vongs sākotnēji bija gatavs stāties pretī Latvijas 2. numuram Mārtiņam Rusenam, ja neizšķirts vēl būtu dzīvs.

Honkongai tā bija vēl viena neapmierinoša sakāve. Pirms gada viņi izniekoja mačbumbas dubultspēlē izbraukumā ar Taivānu. Šoreiz viņi izniekoja vērtīgās breikbumbas pret Strēmbahu un dubultspēļu speciālistu Lipīti, kurš ATP dubultspēļu rangā ieņem 145.vietu.

Latvietis Roberts Strēmbahs uzvarēja visos trijos mačos pret Honkongu.

Līdz ar uzvaru Latvija kopā ar 11 citām pirmās kārtas uzvarētājām rezervēja vietu 2024. gada Pasaules 1. grupas kvalifikācijas turnīrā, savukārt Honkonga atkal spēlēs 2024. gada Pasaules 2. grupas kvalifikācijas turnīrā.

READ  Latvijas valdība kopumā atbalsta energoresursu cenu pazemināšanu - Baltic News Network

“Mēs domājām, ka mums tas ir,” sacīja Kolmens-Vongs. “Spēlēt mājās pēc trim gadiem nebija viegli. Tas bija kaut kas cits, spēlējot manas ģimenes, draugu un visu līdzjutēju priekšā, kas uzmundrināja par mani un visu komandu, tas bija tikai cits līmenis.

“Kopš es spēlēju tenisu, mans sapnis ir bijis faktiski spēlēt šajos kortos un spēlēt pilna skatītāja priekšā. Man tas patika. Man ļoti patika.”

Viņš viegli atteicās ceturtajā mačā, kas bija viens pret vienu konfrontāciju ar Štrombahu. Pēc zaudēta pirmā seta divkārtējā junioru dubultspēļu čempione, pasaules ranga 534.vietā vienspēlēs, otrajā setā pie rezultāta 3-3 nosargāja breikbumbu.

Pēc tam viņam bija breikbumba no pasaules 385. spēlētāja, taču to neizdevās pārvērst.

Kolmans Vongs sacīja, ka viņam šķiet, ka Honkongai nav paveicies pret Latviju.

Otrajā setā tika panākts taibreiks, un Vongs pie serves nosargāja mačbumbu pie 6:5. Taču dubultkļūda deva Strēmbaham vēl vienu iespēju uzvarēt mačā, un 23 gadus vecais spēlētājs to izmantoja pēc stundas un 49 minūtēm.

“Acīmredzot bija spiediens, jo zaudējām dubultspēli un zaudējām ar 2:1,” sacīja Vongs. “Taču es centos par to nedomāt, kad spēlēju vienspēli.

“Es spēlēju ļoti labi, nemelošu. Nospēlēju savu līmeni, taču svarīgajos brīžos nespēlēju no labākās puses. Man vienkārši jāturpina strādāt pie tā un jāveido sava spēle un ar katru dienu jākļūst labākam. .

“Es jūtos kā tur [Strombachs] Un es jau iepriekš esmu sitis šādus cilvēkus. Zinu, kādas ir sajūtas spēlēt pret šiem spēlētājiem, tāpēc neesmu īpaši apmierināts ar savu sniegumu, taču nebija nemaz tik slikti.