Bezmaksas tiešraide, TV, Kā skatīties Pasaules kausu basketbolā

Latvija cerēs iekļūt FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, neskatoties uz to, ka svētdien spēlē pret Brazīliju bez zvaigznes Celtics uzbrucēja Kristapa Porziņģa. Uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā šonedēļ Manilā, kamēr zaudētāju gaida tāls lidojums uz mājām. Dāvis Bertāns aizvadīs ceļu pret Latviju bez Porziņģa, komanda aizvadīs iespaidīgu sasniegumu, ieskaitot sajukumu pret Franciju grupas spēlē.

Cikos spēle sāksies? Kurā TV kanālā tas tiks rādīts? – Svētdienas spēle sāksies pulksten 5:45 pēc ET laika. Maču translēs televīzija ESPN+

Kā straumēt tiešraidē: strope | pāvs | TV tiešraide | com. fuboTV | ESPN+ – Līdzjutēji var skatīties svētdienas spēles translāciju bez kabeļa, reģistrējoties bezmaksas izmēģinājumam com. fuboTV vai TV tiešraide.

Vairāk informācijas no Associated Press

Jūs sagaida mežonīga svētdiena Pasaules kauss basketbolā, Otrajai kārtai drāmas pilns noslēgums garantēts.

Būs astoņas spēles — divas starp komandām, kas jau ir iekļuvušas ceturtdaļfinālā, vēl divas starp komandām, kuras zina, ka čempionāts beigsies svētdien, vienalga, un četras spēles būs “uzvar vai dodies mājās”.

Itālija pret Puertoriko, Dominikānas Republika pret Serbiju, Brazīlija pret Latviju un čempionu aizstāvošā Spānija pret Kanādu. Šo četru maču uzvarētāji ceturtdaļfinālā pievienosies Slovēnijai, Vācijai, Lietuvai un ASV. Šo četru maču zaudētāji dosies mājās.

Svētdienas mači ne tikai piepildīs Pasaules kausa ceturtdaļfināla stadionu, bet arī palīdzēs noteikt četras Amerikas un Eiropas komandas — divas valstis no katras —, kas Pasaules kausa izcīņas izcīņu ar automātiskām ceļazīmēm atstās uz nākamās vasaras olimpiskajām spēlēm. Parīze.

Grafiks

Svētdienas grafiks:

I grupa (Manilā): Itālija pret Puertoriko, Dominikānas Republika pret Serbiju. Uzvarētāji iekļūst ceturtdaļfinālā, zaudētāji tiek izslēgti.

10. grupa (Manilā): Grieķija pret Melnkalni, ASV pret Lietuvu. Pēdējā kārtā spēlēs Grieķija un Melnkalne, bet ceturtdaļfinālam kvalificēsies ASV un Lietuva.

READ  World Rugby izlaiž RugbyPass TV pirms 2023. gada Pasaules kausa regbijā, lai pārveidotu izklaidi faniem visur

K grupa (Okinavas stadionā): Austrālija pret Gruziju, Vācija pret Slovēniju. Austrālija un Gruzija netiks tālāk, savukārt Vācija un Slovēnija trešdien Manilā aizvadīs ceturtdaļfināla spēles.

L grupa (Džakartā): Brazīlija pret Latviju, Spānija pret Kanādu. Uzvarētāji tiek tālāk. Zaudētāji to nedara.

Kā skatīties Pasaules kausu basketbolā

– Amerikas Savienotajās Valstīs: ASV nākamā spēle būs svētdien, un ESPN2 pret Lietuvu. Spēles laiks ir 8:40 EST.

Citām spēlēm ir straumēšanas iespējas.

Derību ceļvedis

ASV sestdien iekļuva turpat kā favorīte uz Pasaules kausu, vēsta britu laikraksts “Daily Mail”. FanDuel sporta totalizators. Amerikāņu izredzes ir norādītas uz -150 (tas nozīmē, ka 150 USD likme uz amerikāņiem atdotu kopā 250 USD, ja viņi uzvarētu). Kanāda palika otrā izvēle likmēs pie plus-480 (100 USD likme atgrieztu USD 480), kam sekoja divas komandas, kas izvirzījās par favorītiem – Vācija (plus-650) un Slovēnija (plus-1000).

Serbija +1800, seko Spānija (+2700), Itālija (+4000) un Latvija (+4200).

Katra otra komanda, kas joprojām pretendē uz medaļām, sestdien piedalījās ar koeficientu 70-1 vai vairāk. Puertoriko ir tālmetiens – ar koeficientu 400:1.

Ko jūs zināt

Kas jums jāzina par FIBA ​​Pasaules kausu un ASV ceļu uz to:

Entonijs Edvardss runā par sarunu, Un vairāk nekā tas atbalsta to Amerikas Savienotajām Valstīm

ASV pārspēj Melnkalni Lai atklātu spēli otrajā kārtā

Agrīnās ASV uzvaras: ASV apiet Jordāniju Lai nevainojami pabeigtu spēli sākuma vairāku spēlētāju spēlē, Amerika uzvar Grieķiju Otrajā mačā, ASV apsteidz Jaunzēlandi Atklāšanas mačā

Amerikāņi izmanto daudz dziļuma Viņu labā

Pēc Ērika Spoelstras teiktā, Šis ceļojums uz Manilu ļoti atgādina atgriešanos mājās

Nākamais

Pirmdien mači nenotiks, jo viss turnīrs uz pēdējo nedēļu pārcelsies uz Manilu. Komandas, kas kvalificējās ceturtdaļfinālam un spēlēja Okinavā un Džakartā, izmantos pirmdienu kā ceļojumu un atpūtas dienu.

READ  Nagaland, Latvijas valdība vadīs intensīvu kora un balss meistardarbnīcu

ASV un Lietuva ceturtdaļfināla spēles aizvadīs otrdien pret Itāliju, Puertoriko, Dominikānas Republiku vai Serbiju.

Ceturtdaļfināla spēles trešdien aizvadīs Slovēnija un Vācija. Pret Kanādu, Spāniju, Brazīliju vai Latviju.

Ceturtdien zaudētāji spēlēs ceturtdaļfinālā. Pusfināli piektdien. Spēles par piekto un septīto vietu noskaidrošanu tiks aizvadītas sestdien, bet cīņas par zelta un bronzas medaļām tiks aizvadītas svētdien, 10.septembrī.

Šodienas gadījums

Spānijas 11 uzvaru sērija Pasaules kausa izcīņā piektdien noslēdzās ar zaudējumu Latvijai. Tas nozīmē, ka Vācijai tagad ir garākā uzvaru sērija Pasaules kausā – septiņi mači. Vācieši 2019. gada Pasaules kausu sāka ar 0:2, tur uzvarot pēdējos trīs mačos un šajā turnīrā panākot 4:0. Lietuva un ASV ieņem otro garāko pašreizējo Pasaules kausa izcīņas uzvaru sēriju, pa piecām spēlēm.

Dienas citāts

“Mums visiem, spēlētājiem, treneru personālam un visiem iesaistītajiem bija grūti. Lieki piebilst, ka rezultāti nebija tādi, kādus vēlējāmies, taču mēs lepojamies ar saviem centieniem.” – Filipīnu trenera asistents Tims Kone sociālajā tīklā mediji pirms vienas no trim Pasaules kausa rīkotājvalstīm spēlēja Viņas pēdējā spēle notiks sestdien.