ASV pret Latviju IIHF Pasaules junioru hokeja bezmaksas tiešraide: laiks un TV informācija

2023.-2024.gada IIHF pasaules junioru čempionāts hokejā piektdien turpinās ar ceturtdaļfināla spēli starp ASV un Latviju. Mača sākums ir paredzēts pulksten 11:00 pēc ET no Frolundborgas Gēteborgā, Zviedrijā.

Spēli ASV pret Latviju tiešraidē translēs NHL tīkls. Spēle ir pieejama arī tiešraidē Izmantojot FuboTV (bezmaksas izmēģinājums) Un Straumēt DirecTV (bezmaksas izmēģinājums).

ASV ir favorīte uz papīra, lai uzvarētu Latviju un iekļūtu pusfinālā, tāpēc tagad amerikāņiem ir jāuztur uzbrukuma spēks un jārūpējas par lietām. ASV tika nepārspēta, izcīnot trīs uzvaras regulā un pagarinājumā pār čehiem, uzvarot B grupā ar 29 vārtiem. Uzbrucējs Gevins Brindlijs izcēlās ar astoņiem punktiem četrās spēlēs. Neskatoties uz visu šo punktu skaitu, ASV ir turnīra līdere punktu efektivitātes ziņā un ir arī 1. vieta soda sitienu procentos (9 pret 10).

Latvija savā pēdējā mačā kvalificējās, lai izkristu no A grupas, kvalificētos ceturtdaļfinālam un spētu uzveikt ASV izlasi. Uzvara ar 6:2 pār Vāciju bija ne tikai Latvijas pirmā uzvara turnīrā, bet arī pirmie vārti. Latvija atklāšanas mačā piekāpās Zviedrijai (6:0), pēc tam Kanādai (10:0) un Somijai (4:0) pirms konfrontācijas pret Vāciju, kas šodien bija izaicinājums amerikāņu uzbrucējam Sandim Vilmanim, kurš guva divus vārtus un asistēja. vēl viens mērķis. Komandas vienīgajā uzvarā.

Spēli starp ASV un Latviju tiešraidē pārraidīs NHL tīkls plkst. 11:00 pēc ET. Raidījumam var piekļūt arī tiešraidē Pieejams, izmantojot FuboTV (bezmaksas izmēģinājums) Un Straumēt DirecTV (bezmaksas izmēģinājums).