Amerikas Savienotās Valstis ir Grieķijas vadībā ar 108:86, Pasaules kausa izslēgšanas spēlēs panākot 4:0

ABUDABI, Apvienotie Arābu Emirāti (AP) — ASV basketbolam bija vajadzīgs ātrs sākums, lai paliktu neuzvarēts, tuvojoties Pasaules kausa finālam.

Entonijs Edvardss guva 21 punktu, bet Kems Džonsons pievienoja 13, un ASV piektdien neatpalika Pasaules kausa izcīņas neizšķirta spēlē ar 108:86 pārspējot Grieķiju.

Ostins Rīvss un Garens Džeksons juniors ir 11 spēlētāji ASV izlases rindās, kuras piecu spēļu izstāžu sezonā ir uzlabojušās līdz 4:0, pirms nākamnedēļ dosies uz Filipīnām, lai sāktu spēlēt Pasaules kausa izcīņā. Amerikāņi katrs guva pa 12, bet Mihals Bridžs un Bobijs Portiss pa 10 punktiem.

“Es jūtu, ka mums sanāca ļoti labi,” sacīja Edvards.

Grieķija spēlē bez Džanisa Antetokounmpo, kurš ir divkārtējs NBA Milvoki MVP, kurš šovasar palika malā, atveseļojoties pēc starpsezonas ceļgala operācijas. Grieķijas labā pa 12 vārtiem guva Panagiotis Kalitzakis un Nikoss Rojkavopuls. Tomass Volkebs un Georgioss Papagiannis pievienoja pa 11.

“Šīs spēles, šīs draudzības spēles, tās ir slavinātas prakses,” sacīja Walkaps. “Tādi viņi ir. Protams, jūs vēlaties uzvarēt, bet mēs vēlamies nākt šeit, lai sacenstos, uzlabotu un labotu lietas.”

Grieķija, pat bez Antetokounmpo, būs Amerikas Savienoto Valstu augstākās sacensības, kad nākamajā nedēļas nogalē sāksies Pasaules kausa grupu turnīra spēles. Grieķija ir FIBA ​​ranga 9. valsts. Jaunzēlande ieņem 26. vietu, bet Jordānija ir 33. vietā.

Katras grupas divas labākās uzvarētājas iekļūst otrajā kārtā. Nav pārsteidzoši, ka sacīkstes C grupā izskatās, ka tā būs par otro vietu pēc šī šova noslēguma.

Amerikāņi — kā to dažkārt darīja savās pirmajās trīs izstādēs pret Puertoriko, Slovēnijas komandu bez Luka Dončiča un Spānijas — dažās vietās izskatījās dominējoši. Pirmās ceturtdaļas vidū viņiem bija divciparu pārsvars, līdz spēlei 9 minūtes bija vairāk par 17, un nekad neizskatījās kā problēma.

READ  Aparjods sniedz Latvijai pirmo nozīmīgo uzvaru Pasaules kausa izcīņā vīriešiem | Sports

To sakot, amerikāņu trenerim Stīvam Keram ir divas lielas bažas.

“Bažas rada maiņas un atlēkušās bumbas,” sacīja Kers. “Ja turpināsim spēlēt pat turot bumbu, es jūtos labi par mūsu izredzēm pret jebkuru. Komandas var mūs uzvarēt, ja tās iegūst papildu bumbas un piespiež daudz grozīt, un mēs neesam veikli un necīnāmies. to pateica mūsu puišiem. Es jums pateikšu, puiši. Tas nav īsti noslēpums. Tātad, tas ir mūsu uzmanības centrā.”

ASV tikai pēdējās 31 minūtēs apspēlēja Grieķiju ar 76:71, kas lielā mērā bija saistīts ar 20 kļūdām.

“Viņi, protams, mazliet atturējās,” sacīja Volkaps. “Mēs to apzināmies. Mēs nemaldinām sevi.”

Padomi

Grieķija: komandā bija trīs spēlētāji ar regulārās sezonas NBA pieredzi: Tanass Antetokounmou spēlēja Milvoki, Kostas Papanikolaou aizvadīja 69 spēles ar Hjūstonu un Denveru un Papagiannis spēlēja 39 spēlēs ar Sakramento un Portlendu. … Komandā ir arī Teksasā dzimis aizsargs, kurš spēlēja koledžā pie Stīvena F. Ostinas. Šā gada sākumā viņš tika naturalizēts un ieguva Grieķijas pasi, kas ļāva viņam spēlēt šajā pasākumā.

ASV: NBA dalībnieku vidū bija Orlando galvenais treneris Džamals Moslijs (kurā ietilpst Magic spēlētāji Paulo Pančero, Morics Vāgners un Francs Vāgners, kas šajā nedēļas nogalē spēlēs Abū Dabī) un Bruklinas ģenerālmenedžeris Šons Marks. … Vokers Keslers bija pirmais aizstājējs no ASV soliņa, daļēji Grieķijas lieluma dēļ, un visi divpadsmit amerikāņu spēlētāji iekļuva spēlē ar pirmo otro ceturtdaļu.

pirmie pieci

Amerikāņu sākumsastāvs tagad bija vienāds visās četrās izstādēs: Džeilens Bronsons, Bridžs, Edvards, Brendons Ingrams un Džeksons jaunākais Kers treniņos katram gadījumam žonglēja ar citiem setiem, taču pirmais sets spēļu dienās nemainījās.

READ  16./23. maijs Bayshore for Sked Sports Radio

Joprojām ideāls

Par izšķirošajām spēlēm no izstādes spēlēm nav daudz lasāms, taču no 32 komandām, kas dodas uz Pasaules kausu, ASV ir viena no piecām neuzvarētām valstīm šīs vasaras iesildīšanās sarakstā. Francija 6-0, kad atlikušas spēles, Itālija 5-0, kad atlikušas divas spēles, Latvija 4-0, kad atlikušas divas spēles, un Brazīlija 3-0, kad atlikušas divas spēles (ieskaitot spēli pret Itāliju).

Nākamais

Grieķija: sestdien Abū Dabī viņi spēlē ar Vāciju savā pēdējā spēlē pirms Pasaules kausa.

ASV: Vācija svētdien Abū Dabī spēlēs ar Vāciju, kas ir Pasaules kausa fināls abām komandām.