nāk
Sinsinati sarkanie
Šodien Marlins, 18:40 (Bally Sports Indiana)
Sestdien Marlins, 13:10 (Bally Sports Indiana)
Svētdien Marlins, 13:40 (Bally Sports Indiana)
NASCAR
Svētdien Darlingtonā, SC, 15:00 (FS1)
21. maijā North Wilkesboro, NC, pulksten 20:00 (FS1)
28. maijs Šarlotē, NC, 18:00 (Fox)
IndyCar
Sestdien Indianapolisā (Road Cycle), 15:30 (NBC)
28. maijs, Indianapolisa 500, pulksten 11:00 (NBC)
4. jūnijā Detroitā, 15:00 (NBC)
Vidusskolas sports šodien
beisbols
South Decatur in Hauser, 17:00
North Davis Brauna apgabalā, 17:30
Edinburga pie Indian Creek, 17:30
Columbus East Bedford North Lawrence HHC čempionātā, 18:00
softbols
South Decatur in Hauser, 17:00
Izsekot un skenēt
Trīsvienības luterāņu dienvidrietumi (Šelbija), 17.00
zēnu golfs
Trīsvienības luterāņi, Oldenburgas akadēmija Šveices provincē, 17:30
Meiteņu teniss
Floids Centrālais Dženingsas apgabalā HHC čempionātā, 17:00
Trīsvienības luterāņu valoda Ņūvašingtonā, 17:30
Sports šodien televīzijā
Austrālijas futbola noteikumi
AFL: Džīlonga Ričmondā, 5:00 (FS2)
AFL: Portadelaida Melburnas ziemeļos, pusnakts (FS2)
AFL: Esendona, Brisbena, sestdien 5:00 (FS2)
Auto sacīkstes
NASCAR Craftsman Truck Series: The Buckle Up South Carolina 200, 19:30 (FS1)
beisbola koledža
Vanderbilta, Florida, 17:30 (SEC)
Ziemeļkarolīnas štats, Ziemeļkarolīna, 19:00 (ACC)
Misisipi štatā LSU, 20:30 (SEC)
koledžas softbols
AAC pusfināli, pusdienlaiks (ESPNU)
Lielo Austrumu pusfināli, pusdienlaiks un 18:00 (FS2)
ACC pusfināli, 13:30 un 15:30 (ACC)
Big 12 pusfināli, 14:00 (ESPNU)
SEC pusfināli: 4, 18:30 (ESPN2)
Lielā desmitnieka pusfināli, plkst. 18 un 20:30 (BTN)
Pac-12 pusfināli, 19:30 (ESPNU) un 22:30 (ESPN2)
Cal State-Fullerton Longbīčas štatā, 22:00 (ESPNU)
golfs
DP Pasaules tūre: The Soudal Open, 7:00 (Golf Channel)
LPGA tūre: The Cognizant Founders Cup, 10:30 (Golf Channel)
PGA Tour čempioni: rajona tradīcijas, 13:00 (Golf Channel)
PGA tūre: AT&T Bairons Nelsons, plkst. 16:00 (Golfa kanāls)
IIHF hokejs vīriešiem
Pasaules sērijas turnīrs: Somija pret ASV, A grupa, pulksten 9:00 (NHL)
Pasaules čempionāts – grupu posms: Latvija pret Kanādu, B grupa, 13:00 (Nacionālā hokeja līga).
jauktās cīņas mākslas
Bellator 296 galvenā kārts: Gegards Musasi pret Fabianu Edvardsu (vidējais svars), 16:00 (SHO)
MLB
Reds at Marlins, 18:30 (Bally Sports Indiana)
Rays at Yankees vai Pirates at Orioles, 19:00 (MLB)
Padres at Dodgers, 22:00, vai Rangers at Athletics, 21:30 (MLB)
NBA
Austrumu konferences pusfināls: Knicks at Heat, 6. spēle, 19:40 (ESPN)
Rietumu konferences pusfināli: Warriors pie Lakers, 6. spēle, 22:00 (ESPN)
NHL
Austrumu konferences pusfināli: Panthers un Maple Leafs, 5. spēle, 19:00 (TNT)
Rietumu konferences pusfināli: Oilers pie Golden Knights, 5. spēle, 22:00 (TNT)
Rodeo
PBR: globālais fināls, 1. diena, 21:00 (CBSSN)
Teniss
Tenisa asociācija/WTA Italian Open Early Tours, šodien pulksten 5:00 un sestdien pulksten 5:00 (teniss) un šodien pulksten 8:00 (Bally Sports Indiana)
Tenisa asociācijas Itālijas atklātās agrās tūres, šodien plkst. 6:00 un sestdien plkst. 6:00 (teniss)