Pasaules kausa finālturnīram tuvojas Vācija un Nīderlande

Četrkārtējā pasaules čempione Vācija pēc uzvaras Hamburgā tagad ir sešu punktu pārsvars J grupā.

Tomēr tas bija kārtējais amerikāņu kalniņu vakars Eiropas milžiem.

Rumānija devītajā minūtē izmantoja pārsteidzošu priekšrocību, kad “Rangers” malējais uzbrucējs Iannis Hagi trāpīja aizsardzībā un trāpīja vācu vārtsargam Markam Andrē ter Stegenam, kurš bija vēls savainotā Manuela Noiera aizstājējs.

Seržs Gnabrijs pēc 52 minūtēm panāca izlīdzinājumu ar 20. vārtiem 30 starptautiskos mačos.

Pēc tam Millers nokļuva no rezervistu soliņa 107. spēlē, kad Vācija guva savus 40. starptautiskos vārtus, kad bija atlikušas deviņas minūtes.

Rezultāts nostiprina Vācijas vadību J grupas augšgalā pirms pirmdienas kvalifikācijas spēles izbraukumā pret Ziemeļmaķedoniju.

Uzvara Skopjē novestu vāciešus uz ceļazīmi uz Pasaules kausu.

Devi Klassens ar lielisku metienu pēc 19 minūtēm Rīgā guva vārtus, lai nīderlandiešiem piešķirtu trīs punktus 1: 0 uzvarā pār Latviju, kas viņus ieguva G grupas treniņā.

Viņiem ir divu punktu pārsvars pār Norvēģiju, kas nospēlēja neizšķirti 1: 1 ar trešo vietu ieguvušo Turciju.

Karams Akturkoglu deva turkiem, kurus pirmo reizi trenēja Stefans Kontcs, Stambulas sestajā minūtē.

Tomēr viņa pirmos starptautiskos vārtus Kristians Torsts atteica četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām.

E grupā Ārons Remzijs un Daniels Džeimss iedvesmoja Velsu neizšķirti 2: 2 ar Čehiju Prāgā.

Abām komandām ir astoņi punkti cīņā par otro vietu E grupā, atpaliekot no bēguļojošās līderes Beļģijas ar 16, bet Velsai ir spēle rokā.

Ramsijs, kurš vadīja komandu bez savainotā Gareta Beila, rezultātu atklāja 36. minūtē pēc Niko Viljamsa centrējuma.

Čehi pēc minūtes panāca izlīdzinājumu, kad vārtsargs Denijs Vords izdarīja pusspēli no Filipa Novaka un Jakubs Peseks bija gatavs atlēkt.

Laukuma saimnieki 49. minūtē izdarīja komiskus savus vārtus, kad Remzijs piespēlēja, taču Vords nebija gatavs un bumba pārripoja pār kāju un ieslīdēja kreisajā stabā.

69. minūtē Džeimss Velss panāca izlīdzinājumu, kad pēc lieliskas maiņas Harija Vilsona piespēles otrajā puslaikā trāpīja bumbai garām vārtsargam Tomam Vaclikam.

Horvātija, 2018. gada Pasaules kausa izcīņas vicečempione pret Franciju, pēc uzvaras ar 3: 0 Kiprā paliek H grupas augšgalā.

Un Ivans Perisičs pirmajā puslaikā spēles pārtraukuma laikā guva Josko Gvardiola un Marko Levagas vārtus pēdējās desmit minūtēs, trīs punktus.

Horvātijai ir 16 punkti, tāpat kā Krievijai, pēc tam, kad 2018. gada mājinieki ar 1: 0 pārspēja Slovākiju, pateicoties 24. minūtē gūtiem vārtiem, kurus guva Milans Skriniars.