2022. gada FIFA pasaules čempionāts vīriešiem, Euro 1, Valmira, Latvija — 2. diena

Valmierā, Latvijā, turpinājās pasaules čempionātu futbolā vīriešiem kvalifikācijas spēles. Šodien uzvarētāji ir Lielbritānija, Somija un Latvija. Islande un Ukraina tikšanos noslēdza neizšķirti un dalīja divus punktus.

A grupa

Holande pret Lielbritāniju

Lielbritānijai bija lielisks mača sākums, kad Džons Kuks Un Konors SvelssViņš tos izvirzīja priekšplānā. Mačs turpinājās pilnā sparā, un Nīderlande trešā puslaika sākumā panāca neizšķirtu. Vārti jau ir gūti Felizs Kopižāns. Taču šoreiz Lielbritānija bija vairāk izsalkusi pēc uzvaras. Vai nē Marks Džounss Gūstiet galvenos vārtus un Olivers Bliksts Rezultāts pabeigts tukšā režģī. Gala rezultāts 5-3 pret Lielbritāniju.

Spēļu statistika pieejama šeit.

Igaunija pret Somiju

Somija maču sāka spēcīgi un pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 5:0. Bet Igaunija otrajā periodā sāka cīnīties un salika aizsardzību. Lai gan Igaunijai izdevās gūt divus vārtus, Somija bija labāka un turpina pārliecinoši un kvalifikācijas turnīru turpina bez neveiksmēm. Džerijs Nemilla (FIN) guva savus pirmos vārtus vīriešu izlasē. Beigu rezultāts 7:2 Somijai.

grupa b

Ukraina pret Islandi

Mačs starp Ukrainu un Islandi izvērtās par dienas saspringtāko spēli un arī ļoti izklaidējošu! Ukrainai tribīnēs atkal bija daudz trokšņainu līdzjutēju un nebija skaidrs, vai mačs tika aizvadīts pēcpusdienā. Komandas guva vārtus pa vienai, un spēle saglabājās ļoti līdzsvarota, līdz Ukraina guva trīs vārtus: Vispirms Rostislavs Kuļiņičsun tad Mihaels Prima par powerplay un Oleksandrs Ņikuļins ar īsu mērķi. Taču Islande milzīgi atspēlējās un divus pēdējos vārtus guva bez vārtsarga. Olivers Kimlands Izlīdzinājumu viņš panāca divas sekundes pirms mača beigām. Hanss Negrēns No Islandes komandas viņš bija mača rezultatīvākais spēlētājs ar četriem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Mačs noslēdzās neizšķirti 8:8.

READ  Kazāks saka, ka ECB septembrī nepieciešams vēl viens liels likmju paaugstinājums

Dānija pret Latviju

Mača sākumā Dānija padevās lieliski Matiass Glāssieraksti tad Kali TamininsViņš nozaga bumbu no latviešu aizsardzības un guva pārsteidzošus solo vārtus. Pēc šokējošā sākuma Latvija paņēma taimautu, un tas vismaz pirmajā periodā mainīja spēles gaitu. Tad pienāca laiks uzspīdēt dāņu spēlētājiem. Labākajā brīdī ar 5-2 vadībā bija Dānija, taču mačs vēlamo rezultātu nesasniedza. Latvija spēka spēlē guva vienus vārtus (Murekss Kromens) un divi soda sitieni (Rolands Kovaļevskis Un Pīters Trikss). Trekse bija mača vīrs ar trio (pūlis meta arī dažas cepures laukumā).