Wildcats uzvar OT Thriller pret #4 Quinnipiac, 5:4

Darema, Ņūhempšīra– Otrā kursa uzbrucējs C. Leklerks (Brentwood, N.H.) guva uzvaras vārtus pagarinājumā, uzvarot 4. numuru Quinnipiac ar 5:4, sestdienas vakarā Vaitmoras centrā Key Auto Group kompleksā.

Leklerks tovakar guva divus vārtus kā jaunākais aizsargs Koltons Hovards (Foothill Ranch, Kalifornija) guva trīs punktus ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Līdz ar uzvaru Wildcats uzlabojās līdz 2-1-0, bet Bobcats nokrita līdz 3-2-0. Šī ir UNH otrā uzvara pār valsts ranga pretinieku šosezon, jo 13. oktobrī Wildcats ar rezultātu 6:4 uzvarēja Bostonas universitāti, kas ir 1. vietā.

Nākamais:

• The Wildcats atgriežas darbībā pret Nr. 16 Northeast ceturtdien, 26. oktobrī Whittemore centrā Key Auto Group Complex pulksten 19:00 ESPN+.
  • iet uz
    UNHWildcats.com/TicketsVai arī zvaniet uz biļešu kasi pa tālruni (603) 862-4000, lai uzzinātu par aizraujošākajām ģimenes izklaidēm Ņūhempšīrā.

rezultāts:New Hampshire 5, #4 Quinnipiac 4 (OT)
Ieraksti:UNH (2-1-0, 0-0-0 Hockey East); Quinnipiac (3-2-0, 0-0-0 ICAC)
atrašanās vieta:Durhema, Ņūhempšīra (Whitmore Center at Home Automotive Collection Complex)
datums:Sestdien, 21.10.2023
Klātbūtne:5169

BoxScore | Izceļ

Tas notika:

• Pirmkursnieks uz priekšu Mārtijs Lavinss (Rīga, Latvija) pirmajā puslaikā panāca tikai 1:20, kad guva vārtus ar sitienu no plaukstas locītavas. Junioru uzbrucējs Roberts Kronins (Plimuta, Masačūsetsa) atdeva rezultatīvu piespēli.

• Pēc Quinnipiac vārtiem 2:54 LeKlerks raidīja sitienu no slota uz augšējā cimda pusi, UNH izvirzoties vadībā ar 2:1 4:40. Hovards ir pirmkursnieks Raiens Konmijs (Aleksandrija, Virdžīnija) izdarīja rezultatīvu piespēli vārtu guvumā.

• Otrajā kursā Wildcats palielināja pārsvaru līdz 3:1 5:12 Morgans Vinters (Osprey, Fla.) Pāradresēja Hovarda piespēli tīklā. Kronins atzīmējās ar savu otro piespēli šajā naktī.

• Taču Bobcats atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas, otrajā puslaikā panākot 4:3 vadību.
  • Otrā puslaika sākumā “Cats” guva vārtus, kad līdz spēka paņēmienam bija atlikusi tikai viena sekunde, kad Hovards guva atlēkušo bumbu pēc Konmeja sitiena. Piespēle Kunmi bija otrā mačā. Pirmkursnieks uz priekšu Stīvens Sardarians (Sanktpēterburga, Krievija) reģistrēja arī rezultatīvu piespēli.

• Pēc bezvārtu trešā perioda LeKlerks pagarinājumā 3:51 guva spēles uzvaras vārtus, paceļot vaļēju bumbu un to apglabājot. Junioru uzbrucējs Liams Devlins (Nīdhema, Massachusetts) un vecākais aizstāvis Lūks Rīds (Vārmens, Saskačevana) izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Ciparu iekšpusē:

• Quinnipiac pārspēja UNC ar 39:31.
  • Wildcats pēc spēka paņēmiena panāca 1:4, bet Bobcats panāca 0:5.
  • Otrā kursa vārtsargs Tailers Mozeleks (Long Valley, Ņūdžersija) ierakstīja 35 atvairītus metienus, izcīnot uzvaru un uzlabojot rezultātu līdz 2-1-0, savukārt Vinnijam Duplesam atvairīja 25.

Beyond BoxScore:

• Spēles uzvarētājs LeKlerkam bija pirmais sezonā un trešais karjerā
  • Konijs, LeKlerks, Devlins un Sardarian katrs līdz šim šajā sezonā katrā spēlē ir guvuši vismaz vienu punktu.
  • Laviņa vārti bija pirmie viņa koledžas karjerā.
  • Komandas vadībā ar sešiem punktiem, vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm ir Konmejs.
  • Šī ir trešā reize karjerā, kad Leklers guvis divus vārtus.