Vārti un izceltie momenti Brazīlija 82:104 Latvija Pasaules kausā basketbolā | 09/02/2023

7:35 pirms 7 mēnešiem

Paldies, ka bijāt kopā ar mums un sekojat līdzi katram šodienas Brazīlijas 82-104 mača mirklim. Šeit mēs apstāsimies. Šeit VAVEL varat sekot līdzi visiem Brazīlijas un starptautiskajiem sporta veidiem. Paldies par jūsu uzņēmumu

7:34 pirms 7 mēnešiem

Brazīlijai tagad jācer, ka Serbija un Spānija uzvarēs, lai kvalificētos 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.

7:33 pirms 7 mēnešiem

Brazīlijai neizdevās labi nospēlēt pret Latviju, tā tika pieveikta ar 104:82 un izstājās no FIBA ​​Pasaules kausa.

7:30 pirms 7 mēnešiem

Latvija pārbaudīja Brazīliju. Kad līdz spēles beigām bija viena minūte, viņi izvirzījās vadībā ar 101:79.

Brazīlija sāka paplašināt savus uzbrukumus un Latvija pārtrauca uzbrukumus. Brazīlija izpildīja divus Kaboklo metienus, panākot rezultātu 98:77.

7:22 pirms 7 mēnešiem

Latvija ir labākā mačā un Brazīlijas mentalitāte ir kritusies. 96-72.

7:17 pirms 7 mēnešiem

Brazīlijai izdodas trāpīt trīspunktnieku ar Giju Santosu, un latviešu treneris izsauc taimautu. Tā joprojām ir vadībā ar 19 punktu pārsvaru: 72-91.

7:13 pirms 7 mēnešiem

Gustavinju lūdz laiku, lai mēģinātu visu sakārtot. Brazīlija ir vadībā ar 19 punktu pārsvaru un praktiski tiek izslēgta no Pasaules kausa.

7:10 pirms 7 mēnešiem

Noslēdzošo ceturtdaļu Brazīlija un Latvija sāka, gūstot vēl divus punktus: 65-84.

7:06 pirms 7 mēnešiem

Trešajā ceturtdaļā Latvija bija pārsvarā, Brazīlija zaudēja ceļu un ceturtdaļu noslēdza ar 18 punktu pārsvaru: 81-63.

7:02 pirms 7 mēnešiem

Tims Soares realizē divus soda metienus un samazina starpību: 61-73

6:54 pirms 7 mēnešiem

Brazīlijai ar Leo diviem punktiem izdodas samazināt starpību līdz trim: 57-60.

6:53 pirms 7 mēnešiem

Brazīlijai izdevās samazināt atstarpi līdz 7 punktiem, taču pagaidām tā noteikti nav laba spēle. 53-60

6:47 pirms 7 mēnešiem

Trešo ceturtdaļu Latvija iesāka ļoti labi un Brazīlija nedaudz piebremzēja. Tagad starpība ir 8 punkti: 49-57.

6:25 pirms 7 mēnešiem

Pirmā ceturkšņa beigas starp Brazīliju un Latviju. Latvija izcīnīja uzvaru ar rezultātu, kas joprojām ļāva Brazīlijai iegūt vienu bumbu: 42:45.

6:22 pirms 7 mēnešiem

Vienlīdzīgi! Brazīlijai izdevās panākt izlīdzinājumu otrās ceturtdaļas pēdējā minūtē: 40:40.

6:21 pirms 7 mēnešiem

Brazīlija vienkārši nevar virzīties uz priekšu. Katru reizi, kad viņi cenšas uzņemties iniciatīvu, Latvija viņus atrod. Rezultāts šobrīd ir 37:40.

6:15 pirms 7 mēnešiem

Latvija saglabā vadību zināmā attālumā no Brazīlijas izlases. Šobrīd tas ir četros punktos: 34-30.

Pirmās ceturtdaļas beigas, Latvijai vadībā 22-20.

6:12 pirms 7 mēnešiem

Brazīlija nokļuva uz tablo un Latvija tagad ir vadībā ar viena punkta pārsvaru: 16-17

5:15 pirms 7 mēnešiem

ASV pēc četrām uzvarām ir nepārspētas, un tās jau ir kvalificējušās ceturtdaļfinālam un tāpēc ir favorītes uz kādu no vietām. Bez Brazīlijas otrā posma pēdējai kārtai līdzvērtīgi kvalificēsies Kanāda, Puertoriko un Dominikānas Republika. Visām četrām ir vienāda bilance (trīs uzvaras, viena neveiksme) un svētdien aizvada izšķirošus mačus attiecīgi pret Latviju, Spāniju, Itāliju un Serbiju.

READ  Black Shark 5 tagad ir pieejams visā pasaulē, tostarp ASV

5:05 pirms 7 mēnešiem

Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā Brazīlijai pretī stāsies pretiniece no K grupas. Vācija un Slovēnija jau ir nodrošinājušas vietu grupā. Svētdienas mačam būs izšķiroša nozīme arī cīņā par Amerikas kontinenta divām olimpiskajām vietām Pasaules kausā — tikai divas labākās Amerikas komandas kvalificēsies 2024. gada Parīzei, izmantojot Pasaules kausu.

5:00 pirms 7 mēnešiem

“Tā bija lieliska uzvara mūsu komandai (pār Kanādu), taču nekas nav akmenī iekalts, mums ir jāgūst vēl viena uzvara, lai kvalificētos nākamajai kārtai un turpinātu cīņu par vietu olimpiskajās spēlēs.” – teica Bruno Kaboklo

4:55 pirms 7 mēnešiem

Ja viņi zaudēs, Gustavo De Kontes komanda tiks izslēgta, jo četrām komandām grupā pašlaik ir vienāds punktu skaits — Spānija un Kanāda tiksies pulksten 10.30, un tas, kurš uzvarēs, tiks arī ceturtdaļfinālā.

4:50 pirms 7 mēnešiem

Stunda līdz bumbas pienākšanai Brazīlijas-Latvijas mačam

4:40 pirms 7 mēnešiem

Mačs starp Brazīliju un Latviju sāksies 06:45 Indonēzijas arēnā Džakartā (IND) un ir spēkā FIBA ​​Pasaules kausa grupu turnīra trešajai kārtai. Maču translēs ESPN un Star+. To visu varat noskatīties šeit VAVEL Brasil.

4:25 pirms 7 mēnešiem

Vērts atzīmēt, ka pēc sacensību formāta Pasaules kausa izcīņas otrajam posmam kvalificējas divas komandas, kuras ieņem labākās pozīcijas grupā. Šajā posmā tiks izveidota jauna grupa, kurā būs pirmās divas no Astotās grupas, kurā ir Kanāda, Francija, Latvija un Libāna. Kvalifikācijas dalībnieki aizvada vēl divus mačus, kuros tiekas tikai ar konkurentiem no otras grupas un nes pirmā posma rezultātus. Divas labākās komandas kvalificējas ceturtdaļfinālam.

4:10 pirms 7 mēnešiem

Pirmajā kārtā pret spēcīgo Kanādu Brazīlija izpildīja mājasdarbu un uzvara saglabā komandu konkurencē. Otrajai un pēdējai kārtai ar septiņiem punktiem kvalificējas visas L grupas komandas ar punktu starpību taibreikā šādā secībā: Kanāda, Spānija, Brazīlija un Latvija.
Uz Brazīliju un Latviju bumba dosies pulksten 06:45 Indonēzijā, vienā no sacensību norises vietām līdzās Japānai un Filipīnām.