Straume Latvija vs Lihtenšteina: skatieties tiešsaistē, TV kanālā — kā skatīties un straumēt virslīgu un koledžu sporta spēles

Latvija un Lihtenšteina šodien tiekas Eiropas Nāciju līgas grupu turnīra otrajā kārtā. Abām D grupas komandām pievienojas Andora un Moldova.

Kā skatīties Latvija pret Lihtenšteinu: Eiropas Nāciju līga šodien:

Spēles datums: 2022. gada 6. jūnijs

Spēles laiks: 12:00 ET

televīzija: Fubo TV 4K5

Tiešraide Latvija pret Lihtenšteinu: Eiropas Nāciju līga Fubo TV: Iegūstiet piekļuvi tūlīt!

Lihtenšteina pirmajā mačā neveicās ar labu sniegumu, ar 2:0 zaudējot Moldovai. Ions Nikolaesku spēles laikā guva vārtus tikai piecas minūtes no 11 metru soda sitiena atzīmes, jo Moldova ļoti agri izvirzījās vadībā. Spēles rezultāts bija 1:0 86 minūtes, pirms Vadims Boluhans spēles pārtraukumā guva vārtus, nostiprinot uzvaru.