(visu laiku uz austrumiem)
Grafiks var tikt mainīts un/vai strāvas padeves pārtraukumi
Sestdien, 3. jūnijā
Austrālijas futbola noteikumi
5:00
FS2 — AFL: Džīlonga Rietumos
2:30 (svētdiena)
FS2 — AFL: Ziemeļmelburna un Esendona
Auto sacīkstes
6:25 no rīta
ESPN2 — Formula 1: treniņš, Barselonas-Katalonijas trase, Barselona, Spānija
9:00
FS2 — NHRA: izslēgšanas spēles, New England Dragway, Eping, NH
9:55
ESPN — Formula 1: kvalifikācija, Barselonas-Katalonijas trase, Barselona, Spānija
10:00
FS1 — NASCAR kausa sērija: izslēgšanas spēles, World Technology Raceway, Madisona, Ilinoisa.
12:00
FS1 — NASCAR Xfinity sērija: izslēgšanas spēles, Portlendas starptautiskā sacīkšu trase, Portlenda, Ore.
1 m
CBS — ABB FIA Formula E: 10. kārta, Džakarta, Indonēzija (ierakstīts)
13:30
FS1 — NASCAR Craftsman Truck sērija: Toyota 200, World Technology Raceway, Madisona, Ilinoisa.
16:30
FS1 — NASCAR Xfinity sērija: biroja automatizācija Pacific 147, Portlendas starptautiskais sacīkšu ceļš, Portlenda, OR.
21:00
FS1 — NHRA: izslēgšanas spēles, Jaunanglijas dragvejs, Epinga, NH (ierakstīts)
3:30 (svētdiena)
CBSSN — ABB FIA Formula E: 11. kārta, Džakarta, Indonēzija (ierakstīts)
koledžas beisbols
12:00
ESPN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
15:00
ACCN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
6 m
ACCN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
21:00
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
koledžas softbols
15:00
ABC — sieviešu koledžu pasaules sērija: TBD, 7. spēle, Oklahomsitija, Oklahoma.
19:00
ESPN — sieviešu koledžu pasaules sērija: TBD, 8. spēle, Oklahomsitija, Oklahoma.
makšķerēšana
7:00
FS1 — Bassmaster Elite sērija: 2023. gada Honor Bassmaster Elite sakrājas Sabine River, Orindžā, Teksasā
golfs
7:00
Golfs — DP World Tour: Porsche European Open, 3. kārta, Green Eagle golfa laukumi — Porsche Nord Course, Vinsena, Vācija
12:30
GOLF — PGA TOUR: piemiņas turnīrs, trešā kārta, Muirfield Village golfa klubs, Dublina, Ohaio
14:30
CBS — PGA tūre: piemiņas turnīrs, 3. kārta, Muirfield Village golfa klubs, Dublina, OH
GOLF — PGA tūres čempioni: galvenā labdarības klasika, otrā kārta, Wakonda golfa laukums, DesMoina, Aiova
5 m
GOLFA TOUR — LPGA: Mizuho US Open, 3. kārta, Liberty National Golf Course, Džersisitija, Ņūdžersija
Zirgu skriešanās sacīkstes
8 no rīta
FS2 — EPSOM Derbijs: no Epsom Downs, Surrey, Anglija
12:30
FS2 — NYRA: Amerikas Sacīkšu diena
lakross (vīriešu)
1 m
ABC — PLL: Redwoods vs. Atlas, Olbanija, NY
jauktās cīņas mākslas
21:00
ESPN — UFC Fight Night galvenā kārts: Kai Kara-France pret Amir Albazi (flyweights), Lasvegasa
MLB beisbols
1 m
MLBN — reģionālais pārklājums: Tampabeja Bostonā (1. spēle) vai Detroita, Čikāgas White Sox (14:00)
4 m
MLBN — reģionālais pārklājums: Toronto Ņujorkas Metsā vai Losandželosas Angels Hjūstonā (17:00)
19:00
FOX — reģionālais pārklājums: Klīvlenda Minesotā vai Ņujorkas Yankees pie LA Dodgers
22:00
FS1 — Čikāgas Cubs Sandjego
NHL hokejs
8 m
TBS — Stenlija kausa fināls: Florida, Vegas, pirmā spēle
TNT — Stenlija kausa fināls: Florida, Vegas, pirmā spēle
TRUTV — Stenlija kausa fināls: Florida, Vegas, pirmā spēle
regbijs (vīrieši)
19:00
FS1 — MLR: Sandjego Čikāgā
futbols (vīrieši)
13:30
ESPNU — Vācijas kauss: RB Leipzig pret Frankfurtes Eintracht, fināls, Berlīne
16:30
Fox — MLS: Portlenda Sietlā
futbols (sievietes)
10:00
CBSSN — UEFA Čempionu līga: Barcelona pret Wolfsburg, fināls, Eindhovena, Nīderlande
8 m
CBSSN — NWSL: Portlendas FC OL valdīšanas laikā
Teniss
5:00
Teniss — ATP/WTA: Francijas atklātais čempionāts, trešā kārta, Parīze
6 no rīta
Teniss — ATP/WTA: Francijas atklātais čempionāts, trešā kārta, Parīze
12:00
NBC – ATP/WTA: Francijas atklātais čempionāts, trešā kārta, Parīze
5:00 (svētdiena)
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
6:00 (svētdiena)
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
Izsekot un skenēt
1 m
CNBC — IAAF Pasaules vieglatlētikas dimanta līga: Golden Gala, Florence, Itālija (ierakstīts)
USFL futbols
12:00
ASV – Hjūstona pret Pitsburgu, Kantona, Ohaio štats
15:00
NBC — Filadelfija Birmingemā
WNBA BASKETBOLS
22:00
CBSSN — Sietla Losandželosā
_____
Svētdiena, 4. jūnijs
Auto sacīkstes
3:30 no rīta
CBSSN — ABB FIA Formula E: 11. kārta, Džakarta, Indonēzija (ierakstīts)
8:55
ESPN — Formula 1: AWS Spānijas Grand Prix, Barselonas-Katalonijas trase, Barselona, Spānija
9:00
CBSSN – FIM Motokross: MX2, Ķegums, Latvija
10:00
CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Ķegums, Latvija
15:30
FS1 — NASCAR kausa sērija: The Enjoy Illinois 300, ko piedāvā TicketSmarter, Global Technology Raceway, Medisona, Ilinoisas štatā
NBC — NTT IndyCar sērija: Chevrolet Detroitas Grand Prix, Detroitas ielas, Detroita
19:00
FS1 — NHRA: NHRA New England Nationals, New England Dragway, Epping, NH (ierakstīts)
2:00 (pirmdiena)
CNBC — AMA Monster Energy superkrosa čempionāts: 19. kārta, Rančo Kordova, Kalifornija (Ierakstīts)
CHL hokejs
19:00
NHLN — memoriālais kauss: TBD, fināls, Kamlūpsa, Britu Kolumbija
koledžas beisbols
12:00
ACCN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
15:00
ACCN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
6 m
ACCN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
21:00
ESPN2 — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
ESPNU — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
SECN — NCAA turnīrs: TBD, reģionālais
koledžas softbols
15:00
ABC — sieviešu koledžu pasaules sērija: TBD, 9. spēle, Oklahomsitija, Oklahoma.
19:00
ESPN2 — sieviešu koledžu pasaules sērija: TBD, 10. spēle, Oklahomsitija, Oklahoma.
Riteņbraukšana
1 m
CNBC — UCI: The Critérium du Dauphiné, 1. posms, 98 jūdzes, Chambon-sur-Lac, Francija (ierakstīts)
makšķerēšana
8 no rīta
FS1 — Bassmaster Elite sērija: 2023. gada Honor Bassmaster Elite sakrājas Sabine River, Orindžā, Teksasā
golfs
7:00
Golfs — DP World Tour: Porsche European Open fināla kārta, Green Eagle golfa laukumi — Porsche Nord Course, Vinsena, Vācija
12:30
GOLF — PGA TOUR: piemiņas turnīrs, fināls, Muirfield Village golfa klubs, Dublina, OH
14:30
CBS — PGA tūre: piemiņas turnīrs, fināls, Muirfield Village golfa klubs, Dublina, OH
GOLF — PGA tūres čempioni: galvenā labdarības klasika, fināla kārta, Wakonda golfa laukums, Demoina, Aiova
5 m
GOLFA TOUR — LPGA: Mizuho Americas Open, fināls, Liberty National Golf Course, Džersisitija, Ņūdžersija
Zirgu skriešanās sacīkstes
12:30
FS2 — NYRA: Amerikas Sacīkšu diena
lakross (vīriešu)
1 m
ABC — PLL: Haoss vs. Waterdogs, Olbanija, Ņujorka
MLB beisbols
11:35
PĀVS — Sentluisa Pitsburgā
13:30
MLBN — reģionālais pārklājums: Toronto Ņujorkas Metsā vai Filadelfijā Vašingtonā
16:30
MLBN — reģionālais pārklājums: Atlanta Arizonā vai Baltimora Sanfrancisko (pievienošanās notiek)
19:00
ESPN — Ņujorkas Yankees pie Losandželosas Dodgers
NBA basketbols
8 m
ABC — NBA fināls: Maiami, Denvera, 2. spēle
futbols (vīrieši)
15:00
CNBC — čempionāts futbolā: TBD, čempionāts, Kerija, NC
16:45
FS2 — FIFA U-20 Pasaules kauss: ASV pret Urugvaju, ceturtdaļfināls, Santjago del Estero, Argentīna
21:00
FS1 — CONCACAF Čempionu līga: Liona, LAFC, fināls, 2. kārta
futbols (sievietes)
6 m
CBSSN — NJ/NY Gotham FC Sandjego
Teniss
5:00
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
6 no rīta
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
12:00
NBC — ATP/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
5:00 (pirmdiena)
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
6:00 (pirmdiena)
Teniss — WTA/WTA: Francijas atklātais čempionāts, astotdaļfināls, Parīze
USFL futbols
1 m
Fox — Memfisa pret Ņūdžersiju, Kantona, Ohaio štats
4 m
Fox — Mičigana pret Ņūorleānu, Birmingema, Ala.
WNBA BASKETBOLS
1 m
NBATV — Konektikutas Dalasa
2 m
CBSSN — Čikāga Ņujorkā
4 m
CBSSN — Lasvegasa, Indiāna
_____