Skatieties Horvātiju pret Latviju: Euro 2024 kvalifikācijas turnīru tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgu un koledžu sporta spēles

Latvija ar nepacietību gaida pirmo uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā piektdien, kad tiksies ar Horvātiju. Komanda šobrīd ieņem pēdējo vietu kopvērtējumā pēc zaudējuma pirmajos trīs mačos kvalifikācijā Velsai (1-0), Turcijai (3-2) un pēdējā laikā Armēnijai (2-1). Pret Armēniju viņi puslaikā atpalika ar 1:0 un ļoti vēlējās panākt izlīdzinājumu. Likteņa liktenī viņš guva savus vārtus, lai Armēnija panāktu izlīdzinājumu. Latvija aizturēja Armēniju līdz spēles pārtraukumam, kad Tigrans Parsegjans guva vārtus bez piespēles, nodrošinot uzvaru. Uzvara saglabātu Latviju kopvērtējuma pēdējā vietā, bet tuvinātu valsti ceturtās vietas pārsniegšanai.

Kā skatīties Horvātijas-Latvijas spēli šodien:

Spēles datums: 2023. gada 8. septembris

spēles laiks: 14:30 ET

televīzija: Fubo sporta tīkls 8

Tiešraide no Horvātijas un Latvijas spēles Spēle uz Fubo: Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Horvātija piektdien iekļūst kvalifikācijā, ieņemot trešo vietu D grupas kopvērtējumā, bet komanda kvalifikācijas posmā aizvadīja tikai divus mačus salīdzinājumā ar visu pārējo aizvadītajām trim spēlēm. Horvātija kvalifikācijas turnīru sāka ar neizšķirtu 1:1 ar Velsu, bet otrajā mačā ar 2:0 pārspēja Turciju. Mateo Kovačičs pirmajā puslaikā divreiz meta pa vārtiem (20', 45+4″), nodrošinot Horvātijas uzvaru. Komandas spēcīgā aizsardzība otrajā puslaikā palīdzēja izspiest Turciju un izcīnīt uzvaru ar trīs punktu kopsummu. Uzvara pamudinātu Horvātiju uz otro vietu kopvērtējumā un uzlabos komandas izredzes uz progresu.

Iepriekšējo reizi abas komandas tikās 2011. gadā, kad Horvātija uzvarēja ar 2:0.

Var tikt piemēroti reģionālie ierobežojumi.