Šis datums sporta vēsturē: 25. janvāris

1894. gads Džims Korbets trešajā kārtā maisa Čārliju Mičelu, lai saglabātu pasaules čempiona titulu smagajā svarā.

1924. gads – Pirmās ziemas olimpiskās spēles notika Šamonī, Francijā.

1939. gads – Džo Luiss pirmajā kārtā divās minūtēs un 39 sekundēs izsit Džonu Henriju Luisu, lai saglabātu pasaules čempiona titulu smagajā svarā.

(1945. gads[1945 Lerijs Makfails, Dens Topings un Delwebs nopirka Ņujorkas “Yankees” par 2,8 miljoniem ASV dolāru.

1960. gads Filadelfijas “Warriors” komandā Vilts Čemberlens ar 58 punktiem uzstādīja iesācēju rekordu uzvarā ar Detroitas “Pistons” ar 127: 117. Čemberlens arī sagrāba 42 atlēkušās bumbas.

1968. gads – Bobs Segrins uzstādīja rekordu par kārtslēkšanu telpās Melrose spēlēs Ņujorkas Medisonas laukuma dārzā. Seagrena pasaules rekorda lēciens ir 17 pēdas 4 1/4 collas garš.

1972. gads Edijs Vudss no Oral Roberts izrāva 30 atlēkušās bumbas, uzvarot 109: 95 pār Louisiana Tech.

1981. gads Divas Džima Plunketa piespēles pirmajā ceturtdaļā, ieskaitot Kenija Kinga 80 metru sitienu no Super Bowl aizmugures, noved Ouklendas braucējus ar 27: 10 uzvarot Filadelfijas “Eagles”.

1987. gads “Super Bowl” uzvarēja Ņujorkas “Giants”, kas ar 39: 20 pārspēja Denveras “Broncos”. Giants, kurš pirmajā puslaikā piekāpās ar 10-9, otrajā puslaikā guva 30 punktus, lai uzstādītu Super Bowl rekordu. Fils Simss ir izdarījis 10 rezultatīvas piespēles pēc kārtas un 22 no 25 mēģinājumiem kopumā.

1991. gads Brets Hulls divreiz gūst vārtus, kļūstot par trešo spēlētāju Nacionālās hokeja līgas vēsturē, kurš mazāk nekā 50 mačos guvis 50 vārtus (49). Hulls palīdz rezultatīvi novest Sentluisas “Blues” līdz 9: 4 uzvarai pār Detroitas “Red Wings”.

READ  Pasaules čempionāts hokejā sievietēm pēc kavēšanās nometa ripu | bifeļu sports

1993. gads Amerikāņu sumo cīkstonis Čads Rovans senajā Japānas sportā oficiāli sasniedza augstāko rangu, padarot viņu par pirmo ārzemju “Jokozunu”. Bijušais 6 pēdu 8, 455 mārciņu basketbolists no Honolulu ir 64. vieta, kas ierindojusies 1. vietā šī sporta vēsturē.

1998. gads Džons Elvejs un Denveras Bronkos uzvar Super Bowl sev un AFC, uzvarot Grīnbejas “Packers” ar 24-31. Terels Deiviss, kurš izvēlas MVP, trijās 1 jardas piezemēšanās kārtās steidzas gūt 157 jardus punktu, ieskaitot uzvarētāju ar atlikušo 1:45.

2003. gads Serēna Viljamsa pārdzīvoja kļūdainu konfrontāciju, uzvarot vecāko māsu Venusu ar 7-6 (4) 3-6 6-4, lai ceturtajā pēc kārtas pēc kārtas uzvarētu Austrālijas atklātajā čempionātā.

2014. gads Lī Na, kuram nākamajā mēnesī apritēs 32 gadi, Austrālijas atklātā tenisa finālā ar 7: 6 (3), 6: 0 pārspēja Dominiku Cibulkovu, kļūstot par vecāko sievieti, kura šeit atvērtajā laikmetā ir ieguvusi titulu.

2014. gads Keita Hansena kļuva par pirmo amerikānieti gandrīz 17 gadu laikā, kas uzvarēja Pasaules kausa izcīņā vienspēlēs, kas bija izplatītas sezonas beigās Siguldā, Latvijā. Tas ir pirmais pasaules kausa ieguvējs ASV kopš Kamerona Millera uzvaras 1997. gadā. Tā ir pirmā reize kopš 1988. gada, kad neviens vācietis nav ieguvis medaļu sieviešu vienspēļu sacensībās, kur trīs lielākie Vācijas slaidi nav sacentušies.

2014. gads Tiger Woods maksā 79 Torey Pines, kas atbilst viņa sliktākajam rezultātam uz ASV zemes. Woods pirmo reizi karjerā Farmers Insurance Open nokavēja 54 bedrīšu sagriešanu. Vudss ir astoņkārtējs uzvarētājs Torrejas priedēs, ieskaitot 2008. gada “US Open”.

2015. gads – Maiks Kžiževskis izcīnīja savu 1000. uzvaru karjerā, padarot viņu par pirmo NCAA 1. divīzijas vīriešu treneri, kurš sasniedzis pagrieziena punktu, kad 5. numuru izliktais Hercogs apsteidza Sentdžonisu ar uzvaru 77: 68 Madison Square Garden

READ  Skatieties Liverpool un Manchester City Community Shield spēli — tiešraide tiešsaistē un informācija par televīziju visā pasaulē — Liverpool FC