Rīgā notiekošajā Eiropas senioru čempionātā Pačeti ieņem piekto vietu Latvijā

Viņš piedalījās savās pirmajās starptautiskajās sacensībās kopš Vintertūras Senioru kausa, Daniels Baseti Viņa pirmo reizi tika ielozēta pret Zviedrijas džudistu Leonu Svalbergu.

Bassetti Viņš uzvarēja savā pirmajā kārtā līdz 73 kg kategorijā un turpināja cīnīties ar ukraini Artemu Homolu. Sacensībās tika veikta distance, bet Ukrainas džudists pēc waza-ari rezultāta kvalificējās nākamajai kārtai.

ej lejā uz izskrējienu, Bassetti Nākamais bija pret Eduardo Mariju di Petrantonio no Itālijas. Judoka GB dominēja cīņā un ieguva revanšu otrajā raundā pēc diviem waza-aris par ippon, ko viņš arī uzvarēja pār latvieti Robertu Javorski.

Cīņā par bronzas medaļām Bassetti Sagivs sastopas ar šarmu no Izraēlas. 25 gadus vecais spēlētājs bronzas cīņā atdeva savu labāko, taču Izraēlas džudists pārspēja britu un kopā ar Iponu tika pie bronzas.

GB Jodoka Latvijā finišēja piektais.

Viņš startēja arī Eiropas Grand Prix Rīga izcīņā Džošua Bells Un Del Emerijs.

zvans Pirmo reizi pret Ayalon Bershacht no Izraēlas. Diemžēl zvansTās bija īslaicīgas sacensības, un izraēlieši iemeta eponu, lai nodrošinātu vietu nākamajā kārtā, un tika izslēgti. zvans no sacensībām.

Pēdējā sacensību dienā, Del Emerijs Viņš bija vienīgais Lielbritānijas džudists, kurš tika uz paklāja, un džudo līdz 90 kg savā pirmajā kārtā pārspēja igauni Kristoferu Kleinu Kalulaidu. emre Kurš pēdējo reizi piedalījās Vinterturas kausa izcīņā pieaugušajiem, aizvadīja grūtu maču pirmajā kārtā, un Igaunijas džudo uzvarēja, izslēdzot emre no sacensībām.

Nākamās sacensības būs Gvajakilas pasaules junioru čempionāts, kas norisināsies no 2022. gada 10. līdz 14. augustam.