RFS v Hearts: TV kanāls; sākuma laiks; Team News Prototype Guide varbūtība

Mpielikums info

kas vai kas: RFS pret Hearts, Eiropas konferences līgas A grupa

Kad: Ceturtdiena, 15. septembris. Izbraukšana ir pulksten 20:00 pēc Lielbritānijas laika.

kur: Mačs notiek 8000 vietu lielajā Skonto stadionā, kas Latvijas komandai nav ierastais stadions. Tā ir mājvieta pilsētas konkurentiem Rīgai. RFS parasti spēlē LNK Sporta Parks, jaunajā sporta kompleksā ar 2300 ietilpību.

TV un biļešu informācija

Maču tiešraidē demonstrēs kanāls BT Sport 1, un tiešraidē sāksies pulksten 19.30. Hearts pārdeva savas akcijas Skonto stadionā.

Komandas jaunumi

Andrejs Iličs no FK RFS priecājas pēc izlīdzinājuma panākšanas pret Fiorentina. Bilde: Gabriels Malenti/Getty

“Hearts” atkal spēlēs Horhe Grānts pēc tam, kad diskvalifikācijas rezultātā pussargs tika diskvalificēts no pagājušās nedēļas A grupas atklāšanas mača pret Stambulas Basaksehiru Tainekāslas parkā. paredzēts sākt. Kreigs Halkets pagājušajā nedēļā tika raksturots kā “pieskarieties un aizej”, tāpēc viņš varētu pretendēt uz atgriešanos pēc paceles cīpslas savainojuma.

Ja nerodas savainojumu problēmas, RFS treneris Viktors Morozs gandrīz noteikti būs gatavs uzņemties to pašu Fiorentina izlozes 11. punktu. Taču viņam ir iespējas rezervē, tostarp Deniss Raklss, spēlētājs, kurš šosezon 15 līgas spēlēs ir guvis astoņus vārtus.

Modeļa rokasgrāmata

Neizbēgami, sirdis iet slikti. Viņi piedalījās šajā mačā ar sešām neveiksmēm septiņās spēlēs visos turnīros, un viņu vienspēļu uzvara šajā periodā bija 3-2 savā laukumā pret St. Johnston.

RFS pagājušajā nedēļā guva vienu no labākajiem rezultātiem vēsturē pret Fiorentina, atspēlējoties no aizmugures un panākot neizšķirtu 1:1 Itālijā, pateicoties Andreja Iliča 74. minūtē gūtajiem vārtiem.

Latvijas pirmajā divīzijā, kas norisinās no marta līdz novembrim, viņi šobrīd atrodas trešajā vietā, no līderes atpaliekot par septiņiem punktiem.

Viņiem ir arī 10 uzvaru sērija, kas ir nepārspēta visos turnīros. Rezultatīvākais spēlētājs Andrejs Iliks nedēļas nogalē guva savus 20. vārtus sezonā, ar 3:0 uzvarot Jūrmalas Spartax.

seju pret seju

Pret Latviju Hearts vēl nekad nav spēlējis. Viņu pēdējais brauciens uz Austrumeiropu bija 2016. gadā pret Igaunijas Infont Tallinn, kur viesos ar 4:2 uzvara nodrošināja uzvaru ar 6:3.

RFS ir otrā Latvijas komanda vēsturē, kas Eiropas sacensībās sasniegusi grupu turnīru. Viņi pērnā gada novembrī pirmo reizi vēsturē uzvarēja valsts labākās līgas Virslīgas čempionātā.

saspēles vadītāji

Pa vidu atrodas Aleksandrs Stavrjevs no Ziemeļmaķedonijas, kuru atbalsta viņa tautieši Dejans Kostdinovs, Juči Petreskis līnijā un Iovans Kačevskis kā ceturtais ierēdnis.

Režisora ​​domas

Robijs Nelsons: “Riga sēž un sit pretuzbrukumos, jo viņi ir ļoti labi organizēti. Cīrihes mačā un pirmajās 50 minūtēs pret Stambulu parādījām, ka bijām spēlē un radījām iespējas. Mums ir jādara tas visiem 90.