Raits pastaigājas Blekpūlā, kamēr Rodrigess apdullina Kleitonu

Pīters Raits savu Betfred World Matchplay titula aizstāvēšanu sāka ar uzvaru pār Madaru Razmu, kad iesācējs Rovbijs ​​Džons Rodrigess aizraujošajā atklāšanas vakarā Winter Gardens atmeta ar astoto numuru izlikto Džoniju Kleitonu.

Ar mērķi kļūt par ceturto spēlētāju World Matchplay vēsturē, kuram ir kārotā Fila Teilora trofeja, Raits iekļuva otrajā kārtā, ar 10:4 uzvarot jaunpienācēju Razmu.

Pasaules ranga pirmais spēlētājs sodīja lēnu startu no Latvijas, izvirzoties vadībā ar 5:0, gūstot divus vārtus no 13 ceturtdaļām un izdarot 100 klīniskus sitienus atklāšanas sesijas laikā.

Raits, kurš vidēji guva 97 un meta septiņās 180 sekundēs, palielināja pārsvaru līdz 8:2, pirms Razma atvairīja ar 14 ceturtdaļām pēc kārtas, taču iespaidīgais 157 sitiens priekšpēdējā posmā lika viņam izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

“Pūlis bija lielisks, un ir lieliski atgriezties Ziemas dārzos,” teica Raits, kurš tagad spēlē Kšištofu Ratajski par vietu ceturtdaļfinālā.

“Tuvojas daudz 80. gadu, varbūt arī deviņi ceturkšņi. Domāju, ka uzvarēšu vēlreiz.”

“Kšištofs ir lielisks spēlētājs, taču nav svarīgi, kurš spēlētājs parādīsies, viņiem ir jābūt konsekventiem no pirmā posma līdz pēdējam, un šajā turnīrā nav daudz spēlētāju.”

Tieši Rodrigess šonakt demonstrēja sniegumu, vidēji gūstot 99, uzvarot ar 10:7 pār Kleitonu, kurš kļuva par pirmo numuru, kas šogad izkrita no turnīra.

Rodrigess pirmajā puslaikā atpalika ar 3:2, neskatoties uz to, ka vidējais rādītājs bija trīs skaitļi, taču austrietis nemainījās, trīs reizes pēc kārtas grozoties, pārņemot vadību.

Kleitons apturēja puvi ar lielisku 130 finišu devītajā posmā, bet to uzurpēja satriecošā Rodrigesa kombinācija ar 156, pirms tam 11. legā izdarīja metienu, izveidojot trīs kāju barjeru.

Velsietis, spēlējot, neskatoties uz diskomfortu, ko radīja aizsprostots asaru kanāls labajā acī, turpināja drosmīgi cīnīties, un, lai gan Rodrigess divus mačus noraidīja, uzvarot ar 10:6, bijušais Pasaules kausa vicečempions atspēlējās par 13 vietām. Par darījuma pabeigšanu tika izplatīts līgums.

READ  NBA DFS: Top Clippers pret Mavericks FanDuel, DraftKings Daily DraftKings Basketball Pics 2021. gada 4. jūnijā

“Esmu pārliecināts. Šobrīd esmu patiešām labā formā un, manuprāt, varu uzvarēt jebkuru,” Rodrigess apgalvoja, ka astotdaļfinālā tiksies ar Dimitriju van den Bergu.

“Dmitrijs ir viens no maniem labākajiem draugiem. Mums būs lieliska spēle, un tajā dienā uzvarēs labākais spēlētājs.”

Van den Bergs nosūtīja paziņojumu saviem titula pretendentiem Winter Gardens, pārspējot Callan Reds, lai sāktu savu kandidatūru uz otro pasaules čempiona titulu.

2020. gada čempions – 12 mēnešu vicečempions – pagājušajā mēnesī Kopenhāgenā un Amsterdamā nodrošināja dubultnieku Pasaules šautriņu mešanas čempionātā, saglabājot šo izcilo līmeni, pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 10:2 pār sarkanajiem.

Van den Bergam bija stabils pārsvars pēc stabila starta, kurā viņš četras reizes nokrita 180 sekunžu laikā un sasniedza 11 un 12 bultas, izvirzoties vadībā ar 4:1 ar vidēji 108.

Sarkanie dubultoja savu rezultātu ar 14 likmēm, bet Van den Berga 116 finišs septītajā otrajā posmā aizsāka taisnu sešu posmu sēriju, pirms devītā izsēja noslēdza viņa pārsvaru ar satriecošu rezultātu 137.

“Esmu ļoti lepns par to, kā šodien spēlēju, jo īpaši ar pretinieka līmeni.” sacīja beļģis, kurš vidēji guva 100 un no 14 mēģinājumiem pagriezās desmit reizes.

“Pūlis ir pārsteidzošs. Katru reizi, kad dzirdu viņus dziedam manu vārdu, es jūtos tik laimīga. Esmu šeit, lai darītu darbu, es esmu šeit, lai dzenētu savu sapni, un nevaru sagaidīt savu nākamo spēli.”

Citviet Ratajskis šī gada turnīru atklāja ar iespaidīgu uzvaru ar 10:6 pār bijušo Leiksaidas čempionu Stīvenu Bantingu, vidēji ar 98,43, turpinot savu iespaidīgo Ziemas dārzu rekordu pēc 2021. gada pusfināla sasniegšanas.

Pāris saspringtā spēles sākumā apmainījās ar agriem metienu pārtraukumiem, taču divi 180 sekunžu vārti trīs atbildes spēlēs izvirzīja Pontingu pirmajā puslaikā vadībā ar 3:2.

READ  Sprādziena premjerministra ieguvumi no izaugsmes, izmantojot mediju piedāvājumus Jaunumi

Ratajskis atbildēja, uzvarot četrās no nākamajām piecām cīņām pēc izšķirošajām sakāvēm Pontinga dubultspēlē devītajā atbildes spēlē, un pēc 15 ceturtdaļām Polija palielināja savu pārsvaru līdz 8:4.

Šāviens 180. gados tika raidīts taisnā ceļā uz 11 šautriņu pārtraukumu, jo viņš draudēja ar maz ticamu atgriešanos, tikai Ratajskis atbildēja ar 11 spēli, kam sekoja 90 punktu finišs, lai pabeigtu glītu šovu.

“Tā bija laba spēle. Stīvens visu laiku mani ir izdarījis zem spiediena, taču esmu patiesi laimīgs,” Reversais Ratajskis, ranga 16.nr.

“Es tagad jūtos ļoti labi, spēlējot augstā līmenī. Domāju, ka varu spēlēt daudz labāk, un es ceru, ka tas izdosies dažos nākamajos mačos.”

Pirmā kārta turpinās ar vētrainu dubultsesiju svētdien, ko papildinās divkārtējā čempiona Maikla Van Gervina tikšanās ar 2013. gada vicečempionu Adrienu Lūisu.

Bijušie čempioni Džeimss Veids un Gerijs Andersons tiekas attiecīgi ar Mārtinu Lokmenu un Derilu Gērniju, savukārt ar trešo numuru izliktais Maikls Smits tiekas ar Endrjū Gildingu.

Premjerlīgas vicečempions Džo Kalens lieliskā mačā tiekas ar Pasaules kausa ieguvēju Deimonu Hetu, jo UK Open čempions Denijs Noiberts atklāšanas mačā tiekas ar Brendanu Dolanu.

Lūks Hamfrijs, četru Eiropas tūres titulu ieguvējs 2022. gadā, tiekas ar bijušo Apvienotās Karalistes čempionu Neitanu Aspinālu, savukārt Dirks van Duijvenpods sāk maču pret Raienu Sērlu.

Turnīru tiešraidē pārraida Sky Sports Apvienotajā Karalistē, izmantojot PDC vispasaules apraides partnerus, tostarp DAZN un Viaplay, un PDCTV (izņemot abonentus Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Austrijā un Šveicē).

Noklikšķiniet šeit, lai skatītu spēļu statistiku un rezultātus.