Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra G grupā Nīderlande ar 1:0 pārspēja Latviju

Rīga, Latvija (AFP) – Devi Klaasens guva vienīgos vārtus Nīderlandes uzvarā 1:0 pār Latviju, nostiprinot vietu Eiropas G grupas galvgalī Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, Turcijai un Norvēģijai Stambulā panākot neizšķirtu 1:1.

Pussargs Klāsens 19. minūtē guva savus astotos izbraukuma vārtus, trāpot tīklā un no labās puses stūra sitienu raidot Memfisam Depejam.

Minūti vēlāk Klāsens spēlēja otrā galā, pēc ātra Latvijas pārtraukuma atvairot Roberta Oldrihesa sitienu.

“Mums vajadzēja būt labākiem. Trīs ļoti svarīgi punkti, lai kvalificētos,” Nīderlandes raidorganizācijai NOS sacīja kapteinis Virdžils van Diks.

Rezultātā Nīderlande par diviem punktiem apsteidza otrajā vietā esošo Norvēģiju.

Laukuma saimnieki lielākoties bija apmierināti ar aizsardzību pret Nīderlandes komandu, kas Rīgā sešās kvalifikācijas spēlēs guva 22 vārtus. Nīderlande visu maču skrēja uz priekšu, taču pēc Klāsena vārtiem viņš nespēja atrast ceļu uz latviešu aizsardzību.

Otrajā puslaikā izglābās uz maiņu futbolisti Noa Lenga un Raiens Granvenberhs, un Depejs aizskrēja tālu no vārtiem, jo ​​Nīderlandes uzbrukumā neizdevās realizēt sitienu.

Latvija pēdējās minūtēs pagrūda futbolistus uz priekšu un uz maiņu nākušais Igors Tarasovs otrajā puslaikā gandrīz izrāva punktu mājiniekiem dīkstāves laikā, taču labi glāba Džastins Bello.

Otrajā vietā esošā Norvēģija bez savainotā uzbrucēja Ērlinga Hālanda izvirzīja Turciju vadībā, pateicoties Karima Akturkoglu sestās minūtes sitienam Stambulā, pirms Kristians Torsvedts 41. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Citā šodienas G grupas spēlē Melnkalne ar 3:0 sagrāva Gibraltāru.

Nīderlande pirmdien Roterdamā spēlēs ar Gibraltāru, bet Norvēģija uzņems Melnkalni, bet Turcija Rīgā spēkosies ar Latviju.

___

READ  Cikos ir Eiropas futbola kvalifikācijas spēles? Informācija par biļetēm, cīņas biļete un kā skatīties un straumēt Cedric Doumbe vs Jordan Zebo