Pasaules čempionāta kopsavilkums – 23.05.23

Kanāda un ASV otrdien noslēdza turnīra apļa posmu ar uzvarām un tagad gatavosies 2023. gada IIHF pasaules hokeja čempionāta izslēgšanas spēļu posmam.

ASV ieņēma pirmo vietu A grupā, pirmo reizi paliekot bez uzvarām ar bilanci 6-1-0-0, bet Kanāda ieņēma otro vietu B grupā ar atzīmi 4-1-1-1.

Kanāda 3, Čehija 1

“Canadiens” izgāja no vārtiem, metot uguni un ar 19:4 pārspēja Čehiju ar savu ilgstošo pārkāpumu un beidzot tika apbalvots ar Peitonu Kripsu, kurš guva vārtus spēka paņēmienā, kad līdz pirmā perioda beigām bija 48 sekundes.

Otrajā periodā notika pilnīgs apvērsums, lielāko spēles daļu kontrolējot čehiem, jo ​​Martins Kuits guva savus pirmos vārtus turnīrā, izmantojot Kanādas vēlo maiņu, panākot neizšķirtu ar sitienu ar galvu pēdējā segmentā.

Tailers Maierss pārņēma vadību Kanādai trešās spēles sākumā, pēc uzvaras acīs un pirmo reizi pārspējot Karelu Vemelku par piecu bedrīšu pārsvaru no augstās bedres. Lousons Krauze uzvarētu tukšos vārtos, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 36 sekundes.

Milāns Lučičs Es noslidoju 11:34 pēc ledus laika, Tailers Tufoli Divi metieni pa vārtiem 15:23 no darbības un Makenzija Svarere Viņš atkal izvirzījās vadībā ar 22:23 minūtēm visās Kanādas kamanās, realizējot piecus metienus un sacensību noslēdzot +1.

Ceturtdaļfinālā Kanāda tiksies ar Somiju.

ASV 4, Zviedrija 3 OT

Pēc tam, kad Leo Karlsons pirmā perioda vidū izvirzīja Zviedriju vadībā ar 1:0, ASV starp pirmo un otro periodu guva trīs bezatbildes vārtus no Nika Bonino, Konora Gārlenda un Lina Hatsona, izvirzoties vadībā ar 3:1.

Zviedrijai neklājās viegli, divarpus minūšu laikā atspēlējoties ar Karlsona un Timotija Lilegrēna vārtiem, piespiežot papildlaiku. Dilans Sambergs ar rezultātu 1:37 pagarinājumā guva vārtus, raidot bumbu vārtu augšējā stūrī.

READ  Bezmaksas tiešraide Red Bull Salzburg pret Benfica (20.9.23.): Skatieties Čempionu līgu tiešsaistē

Koronato nomira Viņš 14:15 leduslaikā tvēra divus metienus, pabeidzot ar +1, jo pēc video apskata par offside tika gūti vārti.

ASV ceturtdaļā tiksies ar Slovākiju vai Latviju, gaidot iznākumu Latvija pret Šveici šovakar plkst. 20:00 pēc Griničas laika.