Medvedevs ir līderis ar Tsitsipas un Rubļeva iekļūšanu Maiami atklātajā čempionātā

Ar vecāko numuru izliktais Daniels Medvedevs otrdien kopā ar Stefanu Tsitsipu un Andreju Rubļevu iekļuva Maiami atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.

Medvedevs uzvarēja taisnās sērijās pār nesēto amerikāni Fransisu Tiavo, uzvarot 24.

Ar otro numuru izliktais Stefanoss Tsitsipass uzvarēja divus setus pēc kārtas pret 24. numuru Lorenco Sunigo, lai gan otrais devās, lai pārtrauktu neizšķirtu, kurā dominēja grieķis.

Pasaules astotais numurs Andrejs Rubļevs apsteidza Marinu Čiliču taisnos setos, lai rezervētu vietu ceturtdaļfinālā.

Ar piekto numuru izliktais Djego Švarcmans otrdien bija vislielākais zaudējums un trīs setos zaudēja neizsētajam amerikānim Sebastianam Kordam. Tāpat iznāca Džošs Isners, Milošs Raoničs un Teilors Frics.

Veicina augstākas sēklas pēdējos astoņos

Otrais pasaules numurs Medvedevs bija ļoti labs Thiavo uzvarā ar 6-4 6-3.

Medvedevs uzlaboja savu rekordu 2021. gadā līdz 17-2, nosūtot 11 dūžus ar dominējošu demonstrējumu pirmajā servē, vienlaikus savācot trīs no četrām breikbumbām.

Austrālijas 2021. gada vicečempioni tiksies ar septīto numuru Roberto Bautistu Agutu, pirmo reizi piedaloties ceturtdaļfinālā Maiami atklātajā čempionātā.

“Tas noteikti bija grūts mačs,” intervijā pēc mača stadionā sacīja krievs. “Es tikai gaidu rītdienu. Roberto ir elles spēlētājs.

“Dažreiz, kad es trenējos ar viņu un spēlēju pret viņu, es uzskatu, ka viņam vajadzētu ierindoties augstāk. Ir iemesli, kāpēc viņš nav, un es rīt mēģināšu kaut ko darīt ar viņu.”

Izmēri STEFANOS PAST SONEGO

Pēc pagājušā mēneša Austrālijas atklātā čempionāta pusfināla sasniegšanas Tsitsipass saglabāja savu labo formu, rezervējot savu pirmo uzstāšanos Maiami atklātā tenisa turnīra ceturtdaļfinālā.

Grieķijas pasaules ranga piektais numurs ar klīnisko sniegumu pārspēja Sonego ar 6-2 7-6 (7-2), lai saglabātu sapni par maģistra titulu ATP.

READ  "Vanags un ziemas kareivis": 6 Marvel Studios Assembled aizkulises noslēpumi

Tsitsipas uzvarēja nedaudz vairāk kā pusotras stundas laikā un izrādījās ļoti labs servēšanā, nesniedzot nevienu breikbumbu un izcīnot 89 procentus no pirmās serves punktiem.

Viņš arī bija ļoti labs atgriežoties pie itāļa, izcīnot 35 procentus Sonego serves punktu.

Ceturtdaļfinālā viņam būs jāsaskaras ar grieķu un poļu 26. numuru Hubertu Horcahu pēc tam, kad viņš ar 4-6, 6-3, 7-6 (7-4) izsita 12. numuru Raoniču.

Piekto tableti papildina Korda

Pasaules 9. numurs Švarcmans trīs setos zaudēja Kordai, turpinot superlāta karjeru, ar 6-3, 4-6, 7-5.

Floridā dzīvojošais 20 gadus vecais Korda pirmo reizi ATP 1000 turnīros sasniedza pēdējos astoņus, parādot cīņu pēc tam, kad argentīnietis pacēla savu spēli otrajā setā, uzvarot pēc agra pārtraukuma pēdējā setā.

Rubļevs paveica vieglu darbu ar bijušo “US Open” čempionu Marine Cilic, uzvarot ar 6-4, 6-4.

Bautista Aguta ar rezultātu 6-3 4-6 7-6 (9-7) pārspēja 18. numuru Isneru, savukārt Yannick Sener ar 6-3 6-2 sagrāva Emīlu Rossovori no Premjerlīgas titula.

32. numurs Aleksandrs Publics nosūtīja 23 dūžus, lai uzvarētu Teiloru Fricu ar 6-7 (5-7) 6-3 6-4.