[LIVE>][TV] Spānija un Latvija spēle, video tiešraide 01/08/2023 | Jēlas universitātes

Skatieties Spānijas un Latvijas spēles tiešraidi, apraides informāciju, tiešsaistes rezultātu, prognozes, TV kanālu, sastāva priekšskatījumu, sākuma datumu un rezultātu atjauninājumus 2023. gada FIFA Pasaules kausam 2023. gada 1. septembrī. Spēles sākuma laiks: 4:30 ET .

Noklikšķiniet šeit, lai skatītos tiešraidē tūlīt

Jau laukumā

Šādi “La Familia” komanda nokļuva Indonēzijas arēnā savā pirmajā mačā otrajā kārtā.

mēs atgriezīsimies

Pēc dažām minūtēm sāksies spēle starp Spāniju un Latviju, gan spēles priekšskatījumam, gan minūti pēc minūtes var sekot šeit VAVEL

Sekojiet līdzi Spānijas un Latvijas mačam

Pēc brīža mēs ar jums dalīsimies ar sākumsastāvu Spānija Pret Latviju plus jaunākā informācija no Indonēzijas Arēnas. Sekojiet līdzi spēles tiešraidei no VAVEL minūtes pēc minūtes.

Kā skatāties Spānijas-Latvijas maču?

Ja vēlies skatīties Spānija vs Latvija tiešraidē TV, tam vari sekot līdzi Courtside1891.

Ja vēlaties to skatīties tiešsaistē, VAVEL ir labākā izvēle.

Cikos ir Spānijas-Latvijas spēle?

Šis ir sākuma laiks vairākās valstīs: Argentīna: 05:45.

Uzmanies no šī latviešu spēlētāja

Rolands Smits ir 28 gadus vecs uzbrucējs, kurš spēlē FC Zalgueros. Šajā pasaules čempionātā viņš vidēji guva 15,3 punktus, izcīnīja 4,3 atlēkušās bumbas un veica 1,3 rezultatīvas piespēles. Tāpat viņš šajā pasaules čempionātā realizēja 19 no 32 metieniem.

Uzmanieties no šī spēlētāja Spānijā

Villijs Hernangomezs ir Spānijas izlases kapteinis. Jaunais FC Barcelona spēlētājs, kurš spēlē pussarga pozīcijā, vidēji spēlē gūst 17,3 punktus, izcīna sešas atlēkušās bumbas un atdod 1,7 rezultatīvas piespēles. Šajā pasaules čempionātā viņa metienu rādītājs pārsniedz 58%.

READ  No šodienas Latvijā klātienē drīkst strādāt tikai vakcinētie iedzīvotāji - Baltic News Network

Kā nokļūt Latvijā?

Latvija kvalificējās otrajai vietai grupā uz otro kārtu, pirmajos divos mačos uzvarot Libānu un Franciju, pēc blīva rezultāta. Tomēr pēdējā spēlē un cīņā par pirmo vietu grupā viņi zaudēja Kanādai. Viņu sagatavošanās bija gandrīz perfekta, uzvarot piecās no sešām aizvadītajām draudzības spēlēm. Šī ir pirmā reize, kad viņi ir kvalificējušies Pasaules kausa izcīņai.

Kā jūs nokļūstat Spānijā?

Pasaules čempioni un Eurobasket čempioni centīsies atkārtot vēsturi un izcīnīt titulu. Līdz šim komanda nav sākusi slikti, pirmajā posmā bez ciešanām uzvarot visos trīs mačos. Viņi kvalificējās kā grupu uzvarētāji. Gatavojoties turnīram, viņi aizvadīja pat piecas draudzības spēles, izcīnot trīs uzvaras, taču nespēja pieveikt ASV vai Kanādu, zaudējot papildlaikā.

fons

Abas komandas tikās sešas reizes, un līdzsvars bija par labu Spānijai, kas uzvarēja visās konfrontācijās. Iepriekšējo reizi viņi savā starpā stājās pēdējā Pasaules kausa izcīņā, arī otrajā posmā, mačā, kurā Spānijas valstsvienība uzvarēja ar 62:67. Pārējie dueļi bija FIBA ​​Eiropas čempionātā vai 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs.

stadions

Spēle notiks Indonēzijas arēnā Džakartā. Tas tika atklāts 2023. gada jūnijā, un tajā ir 16 000 skatītāju.

Spēles priekšskatījums

FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas basketbolā otrā posma pirmajā mačā tiksies Spānija un Latvija. Abas komandas ir L grupā kopā ar Kanādu un Brazīliju.