Latvija uzvar Brazīliju ar 104:84

Uzvaras mačā Latvija turpināja savu maģisko gājienu ar graujošu uzvaru pār Brazīliju ar 104:84. Uzvara uzlaboja Latvijas rekordu grupu spēlē līdz 4-1.

Uzvara arī kvalificēja Latviju maz ticamai vietai 2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa izcīņā.

Pērciet pērkona biļetes

Pēc pirmā puslaika vadībā ar 45:42 Latvija trešajā ceturtdaļā palielināja pārsvaru ar 36:21. Ārējais metiens latvietim turpināja krist augstā klipā, trāpot 16 no 33 (48,5%) no 3.

Oklahomsitijas “Thunder” uzbrucējs Dāvis Bertāns vadīja uzbrukumu ārā. 27 minūtēs viņš guva 14 punktus metienos no 4 no 9, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Uzvarā viņš trāpīja ekskluzīvus trīspunktniekus.

Apskatīsim spilgtākos momentus un tūlītējās reakcijas pēc Latvijas 20 punktu uzvaras.

READ  Latvieši gūst ieskatu no ASV armijas loģistikas ekspertiem | Raksts - Prece