Latvija guva vieglu uzvaru pret Slovākiju

25/24/22 22:23

Eurohoops.net

Latvija savā laukumā bija spēcīga, un Slovākija centās sniegt vairāk nekā salīdzinoši konkurētspējīgu sniegumu, taču nespēja to paveikt.

Raksta Eurohoops komanda/ [email protected]

Andris Grazulis guva 18 punktus, bet Kristers Zureks pievienoja 11 punktus, Latvijai lielākoties klusā mačā ar 12 punktu pārsvaru (64-52) pārspējot Slovākiju.

Laukuma saimnieki vadīja no stieples uz vadu, jo Slovākija bija konkurētspējīga, taču neradīja draudus.

Spēlei joprojām atklāti, noslēdzošajās trīs minūtēs Latvija panāca 14 punktu pārsvaru (60-46), un pēc tam nebija par ko uztraukties. Treneris Luka Banči deva minūtes visiem saviem spēlētājiem un pārņēma kontroli pār lietas.

Slovākija darīja visu iespējamo un trešajā periodā uz laiku izvirzījās vadībā ar 36:34, taču neko labāku nespēja. Saimons Krajkovičs ar 12 punktiem bija rezultatīvākais deviņu spēlētāju turnīrā.

Pateicoties šim rezultātam, Latvija un Beļģija C grupā panāca neizšķirtu 2-0, bet Spānija un Slovākija piekāpās līdz 0-2.