Latvija atgriešanos pabeidz ar 74:69 uzvarot Spāniju

Latvijas Pelnrušķīte turpināja uzvaru savā pirmajā mačā otrajā kārtā pār Spāniju ar 74:69.

Atpaliekot no 58:47, iekļūstot pēdējā freimā, Latvijas ceturtās ceturtdaļas pārsvars ar 27:11 palīdzēja uzvarēt ar 12 punktiem, uzlabojot grupas rekordu līdz 3:1.

Rezultatīvākais Latviju guva Oklahomsitijas Thunder uzbrucējs Dāvis Bertāns, kurš 34 minūtēs guva 16 punktus metienos 4 no 9, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Viņš realizēja 3 no 7 no 3 un 5 no 5 no soda metienu līnijas.

Tas bija 30 gadus vecās spēlētājas līdz šim labākais sniegums FIBA. Latvija turpina izaicināt uzvaras pār čempionu titulu.

Spānijas labā vārtus dažu minūšu laikā pēc zaudējuma guva bijušie Thunder spēlētāji Alekss Abriness un Ousmane Garuba. Abrenis 17 minūtēs guva piecus punktus, bet Garuba 21 minūtē pievienoja 11 punktus un četras atlēkušās bumbas.

Apskatīsim Latvijas piecu punktu uzvaras tūlītējās reakcijas un spilgtākos momentus.