Labākie spēlētāji no Somijas pret Latviju 2024. gada Pasaules junioru čempionātā

Tas prasīja ilgāku laiku, nekā gaidīts, taču Somija beidzot guva savu pirmo uzvaru turnīrā, pārspējot Latviju ar 4:0, piektdien Zviedrijā uzsākot A grupas spēles.

Latvijai trīs mačos vēl nav gūti vārti, un tikai rīt tiks izspēlēts fināls pret Vāciju.

Somi centīsies saglabāt savu tempu svētdien pret Zviedriju, kas pēc pirmajām divām grūtām spēlēm pret Kanādu un Vāciju varētu panākt, ka somi ieņems otro vietu grupā. Ja Latvija uzvarēs Vāciju un Somija pēc regulārā zaudējuma Zviedrijai, tas radītu trīs punktu neizšķirtu ar vārtu starpību.

Somijas lielvalsts pirms šodienas bija cīnījusies, taču viņi atdzīvojās ar trim vārtiem. Vīriešu pārsvaru izmantoja Jiri Lassila, Kaspers Haltunens un Oiva Keskinens, savukārt Džesi Pulkinens guva vienīgos vārtus pirmajā periodā.

Somija pirmajā puslaikā pārspēja Latviju ar 20:3 un vairs neatskatījās, noslēdzot vadību ar 43:23. Noa Vale savā pirmajā pasaules junioru spēlē somiem izvilka visas pieturas, un tam vajadzētu palīdzēt vairot pārliecību.

Lūk, ieskats labākajos piektdienas vakarā Zviedrijā:

Somija

#15 Jesse Pulkkinen, D (bezdraftēts): Ir pagājis 2023. gads, un es domāju, ka tas vairs neatkārtosies 2024. gadā. Izcilais aizsargs visu nedēļu pārsteidza izlūkus ar to, cik pārliecinoši viņš stūma ripu uz ledus, un tika atalgots ar 2:0 vārtiem. . Viņš ir pietiekami labs slidotājs, lai pēc noskrējiena pa ledu atgrieztos pozīcijā, kas šodien pret lēnāko Latvijas komandu tika tikai dubultots.

#22 Kaspers Haltonens, RW (Sanhosē Sharks): Haltunens aizvadīja lielu vakaru somiem, 28:59 gūstot spēka paņēmienu un sniedzot rezultatīvu piespēli komandas pirmajos vārtos. Es joprojām uztraucos, ka viņš būs PP speciālists NHL ar savu produkciju, bet viņš ir tikpat labs kā jebkurš cits, tāpēc tas nav nekas slikts.

READ  Ja tiks aizliegts imports no Baltkrievijas, liftu apkope Latvijā varētu tikt apdraudēta

#28 Džerijs Lasila, C (bez drafta): Lasila trīs spēļu laikā bija viens no Somijas konsekventākajiem spēlētājiem, pirmajā puslaikā atzīmējoties ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Pēc tam viņš uzstādīja Haltunenu spēka paņēmienam, jo ​​abi ļoti labi pārgāja papildlaikā. Trešā perioda sākumā Lasila izdarīja ceturto piespēli spēka paņēmienā. Viņš ir bijis atšķirību veidotājs Somijai, un viņam būs jātiek pret Zviedriju.

#20 Oiva Keskinena, C (Kolumbusas Blue Jackets): Tas šķita kā Keskinena vispilnīgākais darbs. Viņš tika pie spēka paņēmiena, realizēja soda sitienu un guva ceturtos vārtus. Viņš ir daudzpusīgs un var arī labi slidot. Kas attiecas uz septīto spēlētāju, iespējams, Blue Jackets šeit ir atradis zeltu, un es ceru, ka viņš spēlēs lielu lomu, jo somi turpinās virzīties uz priekšu.

#31 Noah Vale, J (nedraftēts): Vale nebija agri aizņemts, jo pirmajā puslaikā viņi atvairīja tikai trīs reizes. Taču Latvija labi izskatījās, it īpaši pēdējās minūtēs, un atvairīja 23 reizes. Viņš ir maza izmēra vārtsargs, taču labi kustas, lai palīdzētu kompensēt auguma trūkumu. Redzēsim, vai viņš dabūs vēl vienu startu, taču viņš labi izskatījās, kad somiem bija vajadzīgs.

Latvija

1. Davis Roloffs, Dž (nedraftēts): Rolofs šovakar izskatījās neērti nokāpjot un atpakaļ vairākas reizes, taču tas var būt saistīts ar papildu piepūli, ar ko viņam bija jātiek galā agri. Pirmajā periodā viņš atvairīja 18 metienus, jo somi turpināja ripot, un Rolofs darīja visu, lai noturētu to tuvu. Viņi gaidīja smagu maču pret somiem, taču būs interesanti redzēt, vai viņi to izmantos vēlreiz rīt pret Vāciju grupu turnīra pēdējā spēlē.

Nation Gear's Boxing Week Bonanza pasākums ir lielāks un labāks nekā jebkad agrāk! No 2023. gada 26. līdz 31. decembrim ietaupiet 15% no visām precēm un saņemiet bezmaksas piegādi pasūtījumiem virs 200 ASV dolāru. Apskatiet kombinācijas un iegādājieties aprīkojumu nationalgear.ca