Labākās bildes no Latvijas uzvaras ar 87-82 pār Itāliju

Pēc izslēgšanas no 2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla zaudējumā pret… VācijaLatvija savu vasaras kampaņu vēlas pabeigt pārliecinoši 5-8 klasifikācijas mačos.

Dāvim Bertānam un Latvijai pēc kvalifikācijas būs iespēja finišēt piektajā vietā galīgajā kopvērtējumā. Uzvar 87-82 Pret Itāliju – kura arī izstājās ceturtdaļfinālā, zaudējot ASV.

Bertāna sniegums aprobežojās tikai ar 19 minūtēm, kur viņš guva deviņus punktus, realizējot 3 no 7, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas un veica divas rezultatīvas piespēles. Viņš arī meta 2 no 6 no 3.

Apskatīsim dažus no labākajiem attēliem no Latvijas piecu punktu uzvaras.

Latvijas pārstāvis Dāvis Bertāns (L) žesti FIBA Basketbola Pasaules kausa izcīņas pusfināla spēlē starp Itāliju un Latviju Manilā 2023. gada 7. septembrī. (Šervina Vardiljona/AFP foto)

Latvijas spēlētājs Dāvis Bertāns (pa labi) tver bumbu FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas basketbolā klasifikācijas pusfināla spēlē starp Itāliju un Latviju Manilā 2023. gada 7. septembrī. (Foto Jam Sta Rosa/AFP) (Foto Jam Sta Rosa/AFP izmantojot Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: Latvijas pārstāvis Dāvis Bertāns #8 reaģē uz aicinājumu ceturtajā ceturksnī FIBA ​​Basketbola Pasaules kausa klasifikācijas spēlē 5-8 pret Itāliju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. .  (Fotoattēls: Young Teck Lim/Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: Latvijas pārstāvis Dāvis Bertāns #8 reaģē uz aicinājumu ceturtajā ceturksnī FIBA ​​Basketbola Pasaules kausa klasifikācijas spēlē 5-8 pret Itāliju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. . (Fotoattēls: Young Teck Lim/Getty Images)

Latvijas futbolists Dāvis Bertāns (pa kreisi) un itālis Alesandro Pagula (pa labi) reaģē FIBA Basketbola Pasaules kausa klasifikācijas pusfināla spēlē starp Itāliju un Latviju Manilā 2023. gada 7. septembrī. (Foto Jam Sta Rosa/AFP) (Foto Jam Sta Rosa) / AFP, izmantojot Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: Latvijas pārstāvis Dāvis Bertāns (#8) strīdas ar tiesnesi ceturtajā ceturtdaļā FIBA ​​Basketbola Pasaules kausa klasifikācijas spēlē ar 5:8 pret Itāliju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. .  (Fotoattēls: Young Teck Lim/Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: Latvijas pārstāvis Dāvis Bertāns (#8) strīdas ar tiesnesi ceturtajā ceturtdaļā FIBA ​​Basketbola Pasaules kausa klasifikācijas spēlē ar 5:8 pret Itāliju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. . (Fotoattēls: Young Teck Lim/Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 7. SEPTEMBRĪ: Latvijas valstspiederīgais Dāvis Bertāns svin svētkus pēc uzvaras FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas klasifikācijas spēlē starp Itāliju un Latviju 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās.  (Foto Ezra Akkayan / Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 7. SEPTEMBRĪ: Latvijas valstspiederīgais Dāvis Bertāns svin svētkus pēc uzvaras FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas klasifikācijas spēlē starp Itāliju un Latviju 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. (Foto Ezra Akkayan / Getty Images)

Latvietis Dāvis Bertāns (pa labi) 2023. gada 7. septembrī Manilā FIBA Basketbola kausa izcīņas pusfināla spēlē starp Itāliju un Latviju mēģina gaisā piespēlēt bumbu pret itālieti Stefano Tono (pa kreisi). (Foto Šervins Vardelions/ AFP) (Foto Šervins Fardiljons/AFP, izmantojot Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: 8. numurs Latvijas Deiviss Bertāns cīnās par atlēkušo bumbu FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas basketbolā 5-8 izsēšanās spēlē starp Itāliju un Latviju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās.  (Foto Ezra Akkayan / Getty Images)

MANILA, FILIPĪNAS — 07. SEPTEMBRIS: 8. numurs Latvijas Deiviss Bertāns cīnās par atlēkušo bumbu FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas basketbolā 5-8 izsēšanās spēlē starp Itāliju un Latviju Mall of Asia Arena 2023. gada 7. septembrī Manilā, Filipīnās. (Foto Ezra Akkayan / Getty Images)