Koko Gofa savu pirmo pusfinālu ASV atklātajā čempionātā sasniedza 19 gadu vecumā, bet Bena Čiltona pirmo pusfinālu sasniedza 20 gadu vecumā.

Koko Džova Zina, kas nepieciešams, lai sasniegtu Grand Slam finālu. Es devos uz turieni un izdarīju to. Tas, ko jūs neesat pieredzējis, ir uzvara lielā čempionātā. Tātad viņas pirmais brauciens uz pusfinālu bija ASV atklātais čempionāts Viņš nekad neatstāj viņu apmierinātu, lai arī cik dominējošais sniegums viņu noveda līdz tam.

“Sapņi nekad nepiepildījās, kad cilvēki stāvēja tribīnēs un sniedza autogrāfus. Tas nekad nenāca sapņos,” sacīja 19 gadus vecais jaunietis no Floridas. “Tā bija tikai trofeja.”

Šī ierīce ir tuvu. Džove tika galā labi karstums un mitrums Un spēcīgs pretinieks, ko sakaut Jeļena Ostapenko Otrdien ar rezultātu 6:0 6:2, kļūstot par pirmo jauno amerikānieti, kas Flushing Meadows sasniegusi pusfinālu kopš Serēnas Viljamsas 2001. gadā.

“Lai gan (teorētiski) pusfināls, ja vēlaties uzvarēt, ir atlikušas divas spēles, tā nedrīkst domāt,” sacīja ar sesto numuru izliktais Gofs. “Es joprojām domāju, ka esmu turnīra sākumā. Tas ir tas, ko es iemācījos pagātnē (no) iekļūšanas ceturtdaļfinālā: pirms tam es domāju, ka “tuvu beigām”. Bet šobrīd man ir tāda mentalitāte, kādu es sev teicu: “Man vēl ir jāspēlē vēl divas nedēļas.” Tātad šeit ir mans prāts. Tad, protams, kad tas ir beidzies, tas ir beidzies. Bet pagaidām es vienkārši saku , “Vēl divas nedēļas.”

Šī viņai ir 16. uzvara pēdējos 17 mačos ar Gaufu, kura ceturtdien tiksies ar 10. numuru čehieti Karolīnu Mučovu. Mučova, Francijas atklātā čempionāta fināliste jūnijā, arī izmantoja zvaigžņotu sākumu – izglāba deviņas breikbumbas, ar kurām viņa saskārās 1. setā, visas vienā mačā -, lai ar 6:0 pārspētu rumānieti Soranu Cirstea. 6-3 naktī.

READ  AstraZeneca vakcīnas apstiprināšana janvārī ir maz ticama dienā

Pagājušajā gadā šoreiz Mučova ierindojās 235. vietā un pirmajā kārtā izkrita no ASV atklātā čempionāta. Taču viņa parādīja visu savu daudzpusību, lai uzkrātu uzvarētāju pārsvaru 32:12 pret Cirstea, kura piedalījās savā pirmajā Grand Slam ceturtdaļfinālā kopš 2009. gada.

par Gofu, Izkļūšana pirmajā kārtā Vimbldonā Jūlijs noteikti šķiet kā sen.

Viņa pērn sasniedza Roland Garros finālu, taču titula mačā viņai zaudēja Eja Svatika; Viņi būtu atkārtoti tikušies ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā. Taču Svjateka cieta neveiksmi, un tā vietā ceturtajā kārtā zaudēja Ostapenko. Šī sakāve ne tikai izbeidza Swathik titula aizstāvēšanu, bet arī nozīmēja, ka viņa atdos savu vietu WTA ranga pirmajā vietā. Arina Sabaļenka nākamnedēļ.

“Es biju šokēts,” sacīja Gove.

26 gadus vecā Francijas atklātā čempionāta čempione Ostapenko no Latvijas, kad viņa ir sardzē, tāpat kā svētdienas vakarā pret Swatik, var izaicināt pretinieci kā neviens cits, jo gandrīz katrā sitienā viņa tiek salūzusi. Ja bumbiņas nolaižas, tās ir biznesā. Kad viņi to nedara, viņiem ir problēmas.

Viņa otrdien pieļāva 36 nepiespiestās kļūdas. Džovam bija 14.

“Godīgi sakot, šodien no viņas gaidīju daudz,” sacīja Ostapenko, kura janvārī uzvarēja Gofu Austrālijas atklātajā čempionātā.

Ostapenko sūdzējās, ka viņai bija īss pavērsiens, jo uzvara pār Swiatek beidzās tik vēlu un tad Jove mačs bija tik agrs — tas sākās neilgi pēc pusdienlaika, temperatūrai 90 grādi pēc Fārenheita (32 grādi pēc Celsija) un gaisa mitrums virs 50%. Mainiet noteikumu par virsmu izmantošanu uz diviem lielākajiem laukumiem.

“Biju pilnīgi pārliecināta, ka spēlēšu nakts sesijā, jo tā man teica,” sacīja Ostapenko. “Kad grafiks parādījās, es redzēju, ka spēlēju pirmo spēli, un es teicu: “Oho, tas ir mazliet dīvains grafiks.”

READ  Latvijā nedēļas nogalē Covid nāves gadījumu nav / Raksts

Turnīra tiesnesis Džeiks Gārners sacīja, ka Ostapenko komanda nav lūgusi – un arī viņai nav teikts, ka saņems – vēlu startu.

“Viņai, protams, nekas nav teikts no manis vai no tiesneša. Vienmēr notiek sarunas starp treneriem, spēlētājiem, tiesnešiem un turnīra vadību par grafiku, bet es nedomāju, ka viņai ir kaut kas īpaši solīts par to, kad viņa dosies. spēlēt,” sacīja Gārners. Un būtu ļoti neparasti, ja kādam kaut ko apsolītu iepriekš.”

Vīriešu konkurencē 20 gadus vecais amerikānis Bens Šeltons sasniedza savu pirmo “Grand Slam” turnīra pusfinālu un tagad tiekas ar 23-kārtējo galveno čempionu. Novaks Džokovičs no Serbijas.

Neizsētais Šeltons naktī pirmajā “Grand Slam” ceturtdaļfinālā starp diviem afroamerikāņiem “Open Era” pārspēja Fransisu Tiafo ar 6:2, 3:6, 7:6(7), 6:2. Džokovičs ar 6:1 6:4 6:4 uzvarēja amerikāņu devīto numuru Teiloru Fricu.

Protams, Gofas pusē bija proamerikāniskais pūlis. Viņi aplaudēja un kliedza par viņu pat pirms viņa izgāja no laukuma, un viņi reaģēja, kad viņa parādījās stadiona video ekrānos pirmsspēles TV intervijas laikā.

Rūkšana saasinājās, kad Gauff tika prezentēts pirms spēles sākuma.

Kad tas notika, viņi pēc iespējas labāk sāka, paņemot 12 no 15 punktiem, jau pēc 10 minūtēm panākot 3:0.

Gofam nevajadzēja mēģināt piespiest lietas. Viņas gods, viņa to nedarīja. Viņa izmantoja savus instinktus, inteliģenci un ātrumu, lai tiktu pie Ostapenko labākajiem zemes sitieniem un atgrieztu tos otrā pusē. Šī perfektā aizsardzība lielāko daļu laika gūtu punktus, līdz Ostapenko netrāpa.

“Šodien noteikti bija labākā spēle, ko esmu spēlējis, lai gan tā nebija tā, kā man patīk spēlēt,” sacīja Gough.