Junioru hokeja ceturtdaļfinālā ASV uzvar Vāciju ar 11:1 | Ziņas, sports, darbi

Monktona, Ņūbransvika — Minesotas pirmgadnieks Logans Kūlijs guva trīs vārtus, bet UMass otrā kursa students Raiens Ufko guva piecus vārtus, amerikāņiem pirmdien ar 11:1 pārspējot Vāciju pasaules junioru hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā.

Rīds Sevidžs un Katers Gotjē pievienoja pa diviem vārtiem ASV izlases labā, kas ar 41:22 pārspēja Vāciju.

Džimijs Singeruds, Bleiks Džeksons, Kenijs Konors un Dilans Djūks noslēdz punktus ASV labā.

Vācijai vēlu vārtus guva Luka Hofs.

ASV spēlēs Halifaksā, Jaunskotijā, piekto reizi izcīnot medaļas pēdējos septiņos junioru pasaules čempionātos.

Pārējos ceturtdaļfinālos pirmdien Zviedrija Monktonā ar 3:2 pārspēja Somiju, bet Čehija ar 9:1 pārspēja Šveici, bet čempione Kanāda Halifaksā tikās ar Slovākiju.

Pusfināla spēles ir atkarīgas no Kanādas un Slovākijas spēles iznākuma.

Viktors Sternborgs guva vienkāršus vārtus, kad bija atlikušas 65 sekundes, izvirzot Zviedriju priekšā Somijai.

Somija trešajā mačā izvirzījās vadībā ar 2:1, kad Niko Houtanens noslēdzošajā freimā guva nedaudz vairāk par četrām minūtēm.

Spiežot panākt izlīdzinājumu, Zviedrija panāca izlīdzinājumu, kad Leo Karlsons guva savus otros vārtus mačā, kad bija atlikušas nepilnas četras minūtes.

Somijai bija iespēja atgūt vadību, kad zviedrs Fabians Līzels tika sodīts par pārāk neatlaidību, līdz pamatlaika beigām bija mazāk nekā divas minūtes. Taču tā vietā “Stjernborg” izcīnīja ripu centra ledū pēc tīras zviedru ripas, pēc tam slidoja pats un ar uzvaras vārtiem pārspēja somu vārtsargu Jani Lampinenu.

Čehu uzvarā pār Šveici Jiri Kuļičs atzīmējās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Astotdaļfinālā labākā komanda ir Čehija, kas priekšsacīkstes noslēdza ar 10 punktiem turnīrā.

Citviet Latvija labākās no trim izkrišanas sērijas atklāšanas spēlē ar 5:2 pārspēja Austriju. Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti. Sērijas uzvarētājs nākamgad notiks junioru pasaules čempionātā Gēteborgā, Zviedrijā, bet zaudētājs A grupā izkritīs uz pirmo divīziju.

READ  Seksuāli aizskarošs pasts tika nosūtīts šaham Ice Harika pasākuma laikā Latvijā; FIDE darbojas ātri