JLSS hokejists izcīna Pasaules jaunatnes ziemas olimpisko spēļu zeltu

Latvijas līdz 16 gadu vecuma izlase hokejā 3×3 kļuva par Ziemas jaunatnes olimpisko spēļu čempioni. Izlasē spēlēja Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) vārtsargs Patriks Blūmenšs.

Aizvadītajā vakarā notikušajā finālmačā Latvijas izlase tikās ar Dānijas vienību un uzvarēja ar 10:3 (6:1, 2:0, 2:2) un kļuva par jaunatnes olimpisko čempioni. . Hokeja turnīrā bez Latvijas piedalījās Dānija, Polija, Austrija, Taivāna, Kazahstāna, Lielbritānija un Spānija. Komandas izspēlēja apļa turnīru, kurā mūsējie uzvarēja visos mačos: 24:5 pret Spāniju, 24:1 pret Lielbritāniju, 15:11 pret Kazahstānu, 28:2 pret Taivānu, 9:3 pret Taivānu. Austrija, 11:6 pret Dāniju un 8:3 Polijas priekšā. Pusfinālā mūsu hokejisti ar 19:6 pārspēja Kazahstānu un finālā pārspēja Dāniju. Valstsvienības galvenais treneris ir Loriss Dārzēns, un viņam palīdz Jānis Sprockets.

Latvija spēlēs ir pārstāvēta 11 no 15 sporta veidiem: 3×3 hokejā, kērlingā, biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, ātrslidošanā, daiļslidošanā un šorttrekā. No JLSS Latvijas izlases sastāvā iekļauti trīs audzēkņi – šorttrekists M. Gintiri, kuram debija jau beigusies, hokejists Patriks Blūmenšs, kurš šonakt izcīnīja zelta medaļu, un daiļslidotājs Kirils Kurkašs, kuram jāslido. īsprogramma 27. janvārī un izvēles programma 29. janvārī.

Līdz šim Latvija izcīnījusi sešas medaļas: vienu zeltu skeletonā un 3×3 hokejā, divas sudraba medaļas kamaniņu sportā, vienu skeletonā un vienu bronzu skeletonā.

READ  Petra Kvitova un Jeļena Ostapenko iekļūst pusfinālā, lai palielinātu Vimbldonas sportu - Sports News, First Post