Indija sagrauj Kirgizstānu, lai veiksmīgi noslēgtu Pasaules kausu, un izlaiž Pasaules kausa kvalifikācijas spēles pēc Izraēlas uzvaras pār Latviju | Vairāk sporta ziņu

NAGPUR: Indijas kvartets, pārliecinājies pēc aizraujošās uzvaras pār Izraēlu, savā pēdējā līgas mačā sestdien Debrecenā, Ungārijā notiekošajā FIBA ​​U18 Pasaules kausa izcīņā 3×3 basketbolā uzvarēja Kirgizstānu ar 21:7.

Indija ar šo uzvaru noslēdza Nāves grupu trešajā vietā pēc tam, kad Izraēla aizraujošā fināla mačā ar 22:19 uzvarēja Eiropas čempionāta finālisti un tabulas līderes Latviju. Neraugoties uz to, ka Indijas futbolisti ieņēma trešo vietu pret dažām augstāk esošām komandām grupā, Indijas futbolisti tikai nedaudz pietrūka līdz ceturtdaļfinālam un no pirmā Pasaules kausa izstājās ar paceltu galvu.

Līgas posma, kurā bija piecas komandas, noslēgumā Izraēla un Latvija guva pa trim uzvarām, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam. Izraēla pēc Latvijas uzvaras ieņēma pirmo vietu. Ja Latvija būtu uzvarējusi Izraēlu, Indija būtu iekļuvusi ceturtdaļfinālā, jo piektdien tika sarīkots Pasaules kausa izcīņas lielākais satraukums, jo tas sarūgtināja pasaules 11. vietu.

Savā vieglajā 14 skrējienu uzvarā pār Kirgizstānu nākamās Indijas zvaigznes Hāršs Dagars, Džeideps Rators, Kušals Singhs un Lokendra Singhs sniedza savlaicīgu ieguldījumu kopējā pūliņā. Kamēr Hāršs guva 8 punktus, labi spēlēja Džeideps (6), Kaušals (4) un Lokendra (3). Pēc sešu punktu pārsvara (9-3) trešajā minūtē Indija vairs neatskatījās un maču izšķīra pavisam viegli.

Serbijas izlases treneris Veselins Matičs, kurš kopā ar komandu atrodas Ungārijā, pauda gandarījumu par sniegumu. Runājot ar TOI Matic, viņš teica: “Divas uzvaras mūsu pirmajā Pasaules kausa izcīņā nepavisam nav slikts sākums mūsu garajam ceļojumam. Tas, ko es teicu pirmajā dienā, ir tas, ka lija lietus laikā, kad bijām gatavi spēlēt pirmā spēle.” Tad ar pēkšņu temperatūras kritumu mūs aizkavēja piecas stundas un tas nebija mums par labu. Tā kā mums bija ciešs zaudējums Ukrainai, tas bija par veiksmi no citu komandu rezultātiem. Pēc sliktā sacensību sākuma, arī nepieradušo laikapstākļu dēļ, atradām veidu, kā nospēlēt labu maču.”

Par to, kas slēpjas Indijas basketbola nākotnē, Matičs piebilda: “Visi saka, ka 3×3 ir liela iespēja Indijai, un tagad ar šo sniegumu AIBA sniegs vairāk iespēju jaunajiem spēlētājiem, vienlaikus koncentrējoties uz 5×5 formātu gan vīriešiem, gan vīriešiem. sievietes.” Dāmas. Šī 3×3 spēle ir nedaudz dārga lieta, jo federācijai ir jānosūta komanda spēlēt daudzus turnīrus visa gada garumā. “Un tad jums ir jābūt labam laukumam, uz kura spēlēt, jo mūsu spēlētāji pirmo reizi spēlēja šeit uz pilnīgi jauna seguma.”

READ  TV kanāls, kā un kur skatīties vai straumēt tiešsaistē bez maksas 2022.–2023. gada UEFA Čempionu līga savā valstī šodien