Erlings Hālands spīd Norvēģijas uzvarā pār Kipru, saglabājot cerības uz kvalifikāciju – Euro 2024 kopsavilkums | futbola ziņas

Erlinga Hālanda spēle palīdz Norvēģijai ar 4:0 uzvarēt Kipru, lai saglabātu cerības kvalificēties Euro 2024; Albānija pārspēja Čehiju, pārņemot kontroli pār E grupu. Turkiye pēc uzvaras pār Horvātiju ieņem pirmo vietu D grupā

23:03 pēc Lielbritānijas laika, ceturtdiena, 2023. gada 12. oktobris

Ērlings Hālands Norvēģijas izlases labā guva divus vārtus, lai saglabātu savas cerības uz Eiropu 2024 kvalifikāciju, ar 4:0 uzvarot Kipru.

Mančestras “City” uzbrucējs otrajā puslaikā ātri pēc kārtas guva divus vārtus pēc tam, kad Aleksandrs Sorlots guva pirmos vārtus pirmajā puslaikā. Vēlu ceturtajā minūtē vārtus guva Frederiks Orsnss.

Citur A grupā, Spānija Plaisa aizvērtās Skotija Ar uzvaru Seviļā.

Skotija būtu varējusi rezervēt vietu finālā, ja būtu ieguvusi vienu punktu, taču Skots Maktominijs atcēla brīvsitienu un tiesnesis atcēla divus Alvaro Morata un Raiena Porteusa vēlos metienus savos vārtos, izcīnot uzvaru ar 2:0.

Albānija Viņš dominēja piektajā setā, pateicoties uzvarai 3:0 pār 10 spēlētājiem Čehu Republika.

bilde:
Hālands svin savus otros vārtus pret Kipru

Gasers Asāns 10 minūšu laikā izvirzīja vadībā laukuma saimniekus, un čehi pirms puslaika pēc Mojmira Čitila noraidījuma atpalika par 10 vīriem. Otrajā puslaikā divas reizes vārtus guva Taulants Sverre.

Polija Tā ieņem otro vietu grupā pēc viesu pārspējas ar 2:0 Fēru salas. Sebastjans Šimanskis agri guva vārtus, bet Horors Ašhems saņēma sarkano kartīti Fēru salu labā, pirms Adams Buksa guva otros vārtus.

tītara Viņi pēc uzvaras ir D grupas vadībā Horvātija 1:0, Paris Alberts Yilmaz gūst vienīgos vārtus.

Latvija Pirmos punktus viņi nopelnīja, uzvarot ar 2:0 Armēnija.

Pirmajā grupā, Baltkrievija Un Rumānija Kosova panāca neizšķirtu 0:0 ar Andoru 3:0.