Džima Kroforda komanda turpina uzvaras startu Euro 2025 kvalifikācijas turnīrā

FC Zurich Ārmstronga Oko-Flex dubultspēle palīdzēja Īrijas Republikai ar 2:1 pārspēt Latviju 2025. gada UEFA Eiropas U21 čempionāta kvalifikācijas turnīrā Jelgavā.

Oko-Flex atklāja rezultātu 15. minūtē, pirms pievienoja sekundi tieši pirms stundu atzīmes.

Džima Kroforda vīriem bija daudz iespēju palielināt pārsvaru, pirms Lukass Vābne pārtraukumā atspēlēja Latvijas labā.

Ar šādu rezultātu republikas izlase pēc trim mačiem ieņem pirmo grupu.

Pēc daudzsološā viesu sākuma Oko-Flekss, kurš šajā vecuma grupā startēja pirmo reizi, raidīja sitienu tieši augšējā stūrī.

Bosuns Lawals ar galvu trāpīja pa vārtu pārliktni pēc Meta Hīlija piespēles, un Oko-Flekss ātrāk reaģēja uz atlēkušo bumbu un raidīja bumbu savā laukumā.

Pēc tam Tonijs Springets 19. minūtē aicināja spēlē Latvijas vārtsargu Jāni Beksu, kurš malējā pussarga zemo sitienu atgrūda garām mērķim.

Pēc tam Beksam nācās atvairīt spēcīgu Sinklera Ārmstronga sitienu, un pēc tam uzbrucējs pusstundā ar veiklu sitienu no Springeta centrējuma trāpīja pa vārtu stabu.

Republika pēc pārtraukuma turpināja censties gūt otros vārtus un tika atalgota 57. minūtē, kad Springets sāka skriet, pirms atrada Oko-Fleksu, kurš ar sitiena palīdzību atrada augšējo stūri.

Oko-Flekss pēc trīs minūtēm gandrīz pārvērta saspēles vadītāju, kad pēc spožas maiņas ar Džeimsu Furlongu piespēlēja Endrjū Moranam, kurš atvairīja Beksa tālmetienu no attāluma.

Beks turpināja sarūgtināt Republiku, cenšoties palielināt savu pārsvaru, jo viņš bloķēja mazos metienus no uzmaiņu spēlētājiem Zaka Gilsenana un Aidomo Emakhu.

Mājiniekiem izdevās samazināt deficītu 92. minūtē pret spēles gaitu ar zemu Fabni metienu no tālās distances, taču Republika noturēja trešo uzvaru pēc kārtas pirmajā grupā.