Cik šodien ir pulkstenis starp ASV un Vāciju? TV kanāls, 2023. gada pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfināla tiešraide

ASV šodien cīnās ar Vāciju, sākoties 2023. gada pasaules junioru čempionāta izslēgšanas spēļu fāzei.

Pēc pirmās vietas ieņemšanas B grupā amerikāņi vēlas atriebties par pagājušajā vasarā piedzīvoto ceturtdaļfināla zaudējumu 2022. gada turnīrā. ASV aizvadīja visas četras grupas spēles, izcīnot pirmo vietu savā grupā, bet ceturtdaļfinālā apdullināja čehus. beigsies 2022. gada turnīrs.

Tagad Amerikas Savienotās Valstis atrodas tādā pašā pozīcijā – pretī pretinieku grupas 4. numuram.

vairāk: Skatieties 2023. gada Pasaules junioru turnīru tiešraidē, izmantojot fuboTV (bezmaksas izmēģinājums, tikai ASV)

Vācija vietu ceturtdaļfinālā nodrošināja, savā pēdējā priekšsacīkšu kārtas spēlē uzveicot Latviju. Tā bija valsts vienīgā uzvara A grupas spēlē.

Sporta ziņās ir viss nepieciešamais, lai skatītos ASV un Vācijas ceturtdaļfinālu 2023. gada IIHF pasaules junioru čempionātā, tostarp sākuma laiks un televīzijas kanāli skatītājiem ASV un Kanādā.

vairāk: Katra NHL atlase 2023. gada Pasaules junioru turnīrā

Sākuma laiks starp ASV un Vāciju

• sākuma laiks: 16:00 ET (17:00, KSA)

Ripa nokritīs plkst. 16:00 pēc ET (17:00 pēc vietējā laika) no Avenir centra Monktonā, NB, kas ir Monktonas “Wildcats” mājvieta QMJHL.

vairāk: ASV komandas 2023. gada pasaules junioru saraksts, rezultāti

Pirmdien šī ir trešā ceturtdaļfināla spēle.

Kāds kanāls šodien ir ASV pret Vāciju?

• Tīkls (ASV): NHL tīkls
  • Tīkls (Kanāda): TSN 1/3

TSN visas pasaules junioru spēles norisinās Kanādā, savukārt Amerikas Savienotajās Valstīs skatītāji spēles var atrast NHL tīklā.

Stīvens Nelsons nodrošinās NHL tīkla pārklājumu pa spēlēm. Viņam pievienosies analītiķis Deivs Stārmens un reportieris Džons Rozens.

Deniss Bjaks un Kreigs Patons būs pēc izsaukuma, lai piedalītos TSN mačos ASV. Studijā būs Laura Dīkona un Deivs Rīds.

Kā tiešraidē straumēt hokeja spēles no World Juniors

ASV fani var straumēt turnīru fuboTV (kas tiek nodrošināts ar bezmaksas izmēģinājuma versiju), NHL.tv vai NHL lietotni.

READ  Aiovas universitātes absolvents nopelnīja Amerikas Kinoakadēmijas balvas nomināciju, izmantojot filmu sociālajām pārmaiņām

Fani Kanādā var straumēt visas World Juniors spēles vietnē TSN.ca vai TSN lietotnē.

Strīds starp ASV un Vāciju

• Amerikas Savienotās Valstis: -5,5 (+110)
  • Vācija: +5,5 (-154)
  • O/U: 8

ASV ir favorītes ar 5,5 vārtiem uz ripas līnijas mačā pret Vāciju. Saskaņā ar Sports Interaction.