Bertāns sezonu sāk ar 14 punktiem, un “Wizards” mača beigās zaudē. / Raksts / LSM.lv

Latvijas basketbolistu pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” trešdien sezonas pirmajā spēlē ar 107: 113 zaudēja Filadelfijas komandai 76, bet Kristapa Borzinesa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 102: 106 piekāpās Fīniksas sunim, ziņo Nacionālā basketbola asociācija (NBA). Profesionāļiem).

Dāvis Bertāns maču sāka uz rezervistu soliņa, bet kopumā uz parketa bija 20 minūtes (20:08). Šajā laikā viņš guva 14 punktus, trīs atlēkušās bumbas, vienu piespēli un bloku. Latvijas lāzers veiksmīgi izpildīja četrus no sešiem tālmetieniem, savukārt vienīgais divpunktu metiens lidoja otrajā grozā. No soda atzīmes karalis nepārprotami izdarīja divus metienus.

Bertāns pārdod trīs trešdaļas vienā minūtē

Sezonas pirmajā spēlē laukumā nedevās Anžejs Pasečņiks.

Vašingtonas 31 punkta vienība Bredlijs Bels. No otras puses, Rasels Vestbruks guva 21 punktu, sniedza 15 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 11 bumbas zem basketbola.

Tikmēr Džoels Embiīds uzvarētāju labā guva 29 punktus.

Spēli labāk sāka Wizards, taču jau otrajā ceturtdaļā “76ers” izdevās sasniegt savu 13 punktu pārsvaru. Līdz pirmajam puslaikam galvaspilsētas komandai izdevās pārvarēt distanci un trešo punktu pat noslēgt par desmit punktiem. Bet pirmajā mačā Filadelfijas basketbolisti izcēlās.

Nākamā spēle Wizards paredzēta sestdien pret Orlando Magic.

Citā mačā “Mavericks” bez Kristapa Porziņģa sezonu sāka ar zaudējumu.

Jau ziņots, ka pagājušās sezonas beigās Purzīnam tika veikta ceļgala operācija. Liepāja laukumā atgriezīsies ne vēlāk kā pēc pasākuma.

“Mavericks” savu otro spēli sezonā aizvadīs piektdien, kad sacentīsies ar pašreizējo čempioni Losandželosas “Lakers”.

Jau ziņots, ka sezonā uzvarējusi Bruklinas “Nets”, kuru pārstāvēja Brodions Koroks, kurš Pirmajā spēlē viņa droši tika galā ar Goldensteitas “Warriors”..

Saīsinātajā NBA sezonā katrai komandai ir 72 regulārā čempionāta mači. Vismaz sākotnēji spēles notiks stingros drošības apstākļos un bez skatītājiem. Tomēr sezonu viņš nepavadīs īpašā “burbulī”, kā tas bija pagājušās sezonas turnīrā.

READ  Pētnieks un ekonomists Dr. Kinans Višvanats Latvijas Zinātņu akadēmijā, Rīgā, ir kronēts ar apbalvojumu ekonomikā.