Azerbaidžānas vingrotāji Latvijā uzvar visās medaļu kategorijās [PHOTOS]

Azerbaidžānas vingrotāji ar panākumiem uzstājās Fairy Dust starptautiskajā ritmiskās vingrošanas čempionātā Latvijā.

Valsti turnīrā pārstāvēja sporta klubs “Ojaj” un Olimpiskās rezerves specializācijas bērnu un jauniešu skola.
azernews ziņojumi.

Sporta kluba Ujaz vingrotājas, tostarp Maija Kozačuka, izcīnīja sudraba medaļas daudzcīņā, vingrinājumos ar bumbu un nūjām; Roja Alekshejevs izcīnīja zeltu klubu programmā un sudrabu daudzcīņā; Mekhin Huseynova tika apbalvota ar bronzas medaļu par vingrošanas bumbu; Negars Ahmadzadehs ieguva sudrabu klubos, bet Inji Islamova izcīnīja zeltu vingrinājumos ar bumbu.

Olimpiskās rezerves Specializētās bērnu un jauniešu skolas pārstāve Fakrija Alijeva ieguva pirmo vietu klubu programmā.

Azerbaidžānas vingrotāja Zohra Agamirova Erlere izcīnīja bronzas medaļu 39. Eiropas čempionātā ritmiskajā vingrošanā Baku. Ar bumbu savācu 33 350 punktus.

1956. gadā dibinātajai Azerbaidžānas Vingrošanas federācijai ir izdevies pacelt vingrošanas līmeni valstī jaunos augstumos.

Līdz ar to Starptautiskā Vingrošanas federācija (FIG) iekļāva Azerbaidžānas Vingrošanas federāciju (AGF) nopelniem bagāto federāciju sarakstā.

No 2014. līdz 2019. gadam Azerbaidžānas Vingrošanas federācija bija starp 10 spēcīgākajām Starptautiskās Futbola federāciju federācijām, un pēdējos trīs gadus tā ir saraksta pirmajā vietā.

Sekojiet mums Twitter @darbinieks

READ  Pasaules jaunatne: Vārtsargs Adams Gagans aptur 28 metienus, Slovākijai pārspējot Latviju ar 3:0