ASV uzvar Itāliju un kvalificējas Pasaules kausa basketbolā pusfinālam

Mikals Bridžs guva 24 punktus ASV komandas uzvarā pār Itāliju FIBA ​​Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Manila, Filipīnas (AFP) – Amerikas Savienotās Valstis virzās uz FIBA ​​Pasaules kausa medaļu kārtu, pārliecinoši atguvušās pēc pirmā zaudējuma turnīrā.

Mikals Bridžs guva 14 no saviem 24 punktiem pirmajā puslaikā, Tairess Haliburtons pievienoja 18, un ASV stabili darbojās aizsardzībā ilgus posmus ceļā uz vieglu uzvaru ar 100:63 pār Itāliju otrdienas vakarā Pasaules kausa ceturtdaļfinālā.

Uzvara nodrošina amerikāņiem 15. vietu labāko četriniekā (5-1) 19 Pasaules kausa posmos. Viņi piektdien pusfinālā spēlēs vai nu ar Vāciju (5-0), vai ar Latviju (4-1). Šīs abas komandas trešdien Manilā aizvadīs ceturtdaļfināla spēli.

“Mēs jutām šo enerģiju no lēciena,” sacīja Bridžs. “Visi to juta.”

Tas ietver itāļus. Viņi droši vien to juta vairāk nekā jebkurš cits. Puslaikā rezultāts bija 46:24 ASV komandai Ostins Rīvs izsauc izsaukuma zīmi Ar sekojošu triecienu, kas lika viņu kolēģiem izlēkt no vietām. Starpība bija milzīga, lai gan Entonijs Edvardss – Komandas rezultatīvākais spēlētājs Viņš iekļuva otrdien, pirmajās piecās Pasaules kausa izcīņas spēlēs vidēji gūstot nedaudz vairāk par 20 punktiem un neguva vārtus līdz pat trešās ceturtdaļas pirmajam iedzinējam.

Viņa varonība nebija vajadzīga. Uzbrukuma galā nebija daudz. Aizsardzība – Kas tika saplēsts par 110 punktiem Svētdien piedzīvots sešu punktu zaudējums Lietuvai – pirmā puslaika pēdējās 15 minūtēs viņš Itālijai atvairīja 6 no 31 metiena. Lietuva 9 pret 9 sāka no 3 punktu diapazona pret ASV. Itālija otrdien sāka ar 2 pret 21, finišēja ar 7 pret 38 no aiz loka un pabeidza šaut tikai 31%.

READ  Ziemas olimpiskās spēles: rīt Pekinā

“Viss palika pa vecam,” sacīja amerikāņu sargs Džeilens Brunsons. “Tas ir tas, ka mūsu pieejai bija jābūt nedaudz labākai.”

Rīvss finišēja ar 12 punktiem amerikāņiem, kuri šovasar kopumā uzlabojās līdz 10-1. Itālijā ar 18 punktiem izcēlās Simone Fontekio (4-2).

Tā bija ceturtdaļfināla kārta, kurā ASV nogāja greizi Pasaules čempionātā pirms četriem gadiem Ķīnā. Zaudējums Francijai ceturtdaļfinālā izslēdza amerikāņus no cīņas par medaļām un sāka brīvo kritienu līdz septītajai vietai, kas ir visu laiku sliktākais amerikāņu komandas rezultāts nozīmīgā starptautiskā vīriešu turnīrā.

Šoreiz tas nenotiks. Līdz ar uzvaru piektdien ASV ir garantēta medaļa. Uzvar piektdien un svētdien, un amerikāņi pārvedīs mājās zeltu.

“Mēs esam gatavi šim brīdim,” sacīja Bridžs.

Itālija 14 iepriekšējos mēģinājumos augstākā līmeņa vīriešu nacionālajā līmenī ir uzvarējusi ASV tikai divas reizes, abos pasaules čempionātos, ko FIBA ​​tagad sauc par Pasaules kausu. Pirmais bija 1970. gadā ceļā uz piekto vietu ASV. Otrais bija 1978. gadā Manilā, sakāve, kas palīdzēja amerikāņiem atkāpties uz piekto vietu arī tajā gadā.

Itāļi pakavējās dažas minūtes. ASV neiekļuva agrā bedrē — kā tas ir bijis vairākas reizes Pasaules kausa izcīņā —, taču pārsvars bija tikai 10:8, kad amerikāņi devās uz otro vienību, kas visu vasaru bija spēks.

Papildu padomi

Amerikas Savienotās Valstis: Amerikāņi mača laikā bija favorīti ar 16,5 punktu pārsvaru. Saskaņā ar FanDuel Sportsbook. … Sākuma centrs Džarens Džeksons juniors, kurš svētdienas zaudējumā Lietuvai pirmajā 2:50 savāca divus pārkāpumus, otrdien tika izsaukts par diviem pārkāpumiem pirmajā 2:14. …Kopā piedalījās NBA fans Džimijs Goldšteins, kurš ir piedalījies lielajās spēlēs arēnās visā ASV.