Anglija piedalījās UEFA Euro 2024 kvalifikācijas turnīrā, kad Mbape pacēla savas valsts izlasi

<فئة ="وصلة " href ="https://sports.yahoo.com/soccer/players/1648557" البيانات i13n ="sec: محتوى قماش ؛ subec: anchor_text ؛ elm: Context_link" بيانات- ylk ="slk: Bukayo Saka ؛ ثانية: محتوى قماش ؛ subec: anchor_text ؛ elm: Context_link ؛ ITC: 0"> Bukayo Saka triloģija </a> Trīskāršs spēks <a class ="وصلة " href ="https://sports.yahoo.com/soccer/teams/england/" البيانات i13n ="sec: محتوى قماش ؛ subec: anchor_text ؛ elm: Context_link" بيانات- ylk ="slk: إنجلترا ؛ sec: content-canvas ؛ subec: anchor_text ؛ elm: Context_link ؛ ITC: 0"> Anglija </a> Uz pārliecinošu uzvaru pār Ziemeļmaķedoniju (Ole SCARFF)” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/QDip4aN_x3HKyjbg6FQXBA–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY:https://fs.0MA / en/afp.com/d0a4d444688b90b8dde80788b30b675a” data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/QDip4aN_x3HKyjbg6FQXBA–/YbTYk0MD2lGP9a -/ https://media.zenfs.com/ lv /afp.com/d0a4d444688b90b8dde80788b30b675a”/></div>
</div>
</div>
<div class=
Bukayo Saka hat-trick lika Anglijai izcīnīt graujošu uzvaru pār Ziemeļmaķedoniju (Ule Scarfe)

Bukajo Saka guva “hat-trick” Anglijas izlases uzvarā pret Ziemeļmaķedoniju 2024. gada kvalifikācijā ar 7:0 pirmdien, savukārt Kailians Mbapē atdeva Francijas soda sitienu, ar nieka zīmi pārspējot Grieķiju.

Harijs Keins izrāva Angliju uz priekšu Old Trafford trasē, pirms Saka nozaga šovu ar diviem lieliskiem sitieniem abpus Markusa Rešforda vārtiem.

Saka savu hat-trick pabeidza otrā puslaika sākumā, Kalvins Filipss vēlreiz pievienoja, pēc tam Keins guva vēl vienus vārtus no soda sitiena atzīmes, Anglijai ceturtajā mačā pēc kārtas uzvarot trešajā setā.

“Tā ir sajūta, ko nevaru ietērpt vārdos,” Saka sacīja 4. kanālam. “Es nevaru aprakstīt to, ko šobrīd jūtu. Esmu tik laimīga.”

“Šī ir bijusi patiešām gara sezona. Tagad ir sezonas beigas. Es nevarēju to pabeigt labāk.”

Grupas vadībā ar maksimāli 12 punktiem ir Anglija, par sešiem punktiem apsteidzot otro vietu ieņemošo Ukrainu, Trnavā ar 1:0 pārspējot Maltu ar Viktora Cigankova soda sitienu otrajā puslaikā.

Eiropas čempione Itālija trešajā vietā atpaliek par deviņiem punktiem, taču ir spēlējusi tikai divas reizes.

Francija arī saglabāja savu rekordu par 100 procentiem B grupā, Parīzē ar 1:0 uzvarot Grieķiju, atstumjot Pasaules kausa vicečempionus par sešiem punktiem no pretiniekiem.

Mbapē bija liecinieks sākotnējam soda sitienam, kuru atvairīja Odisejs Vlahodemoss, taču Francijas uzbrucējs savā otrajā mēģinājumā nekļūdījās pēc grieķu aizsarga pārkāpuma.

Grieķija finišēja desmit vīru sastāvā, jo Kostantinoss Mavropanoss, kurš iepriekš noslīdēja no sarkanās krāsas, ar nagiem satvēra Antuāna Grīzmana seju un saņēma sodu, tika noraidīts.

“Mēs izdarījām to, kas mums bija jādara, lai uzvarētu šajā mačā. Esmu ļoti apmierināts ar spēlētāju paveikto šajā sarežģītajā periodā,” intervijā TF1 sacīja Francijas treneris Didjē Dešāns.

“Pieredzes ir mazāk nekā pirms sešiem mēnešiem, taču ir kvalitāte.”

– Velsa grūtībās –

Mikijs Džonstons, Evans Fērgusons un Ādams Aida guva vārtus Īrijas Republikas uzvarā ar 3:0 mājās pār Gibraltāru.

Velsu kvalifikācijā gaida grūts uzdevums pēc otrā zaudējuma četru dienu laikā, Turcijā zaudējot ar 2:0 pēc pussarga Džo Morela atlaišanas pirmā puslaika beigās.

Hakans Kalhanoglu atvairīja 11 metru soda sitienu, pirms Umuts Nērs un Arda Gulers izšāva pēdējās 20 minūtēs, Turcijai ierindojoties D grupas augšgalā.

Velsa par pieciem punktiem atpaliek no Turcijas, kas ieņem ceturto vietu, līdzvērtīgi Nāciju līgas vicečempionei Horvātijai, kurai ir divi pārcelti mači.

Armēnija ieņem otro vietu pēc tam, kad Tigrans Parsegjans realizēja stingru soda sitienu, ar 2:1 izcīnot uzvaru pār zemo Latviju Erevānā.

Somija ir H grupas vadībā, kur labāko četriniekus šķir tikai divi punkti.

Uz maiņu nākušais Daniels Hokans guva “hat-trick” Somijas uzvarā pret pasaulē zemāko rangu Sanmarīno ar 6:0, turklāt vārtus guva arī Glens Kamara, Bendžamins Kalmans un Timo Puki.

Kazahstāna ir vienā līmenī ar deviņiem punktiem otrajā vietā pēc uzvaras viesos ar 1:0 pār Ziemeļīriju, vēlīnā Apat Aimbetova vārtu guvumā palielinot pārsteiguma pārsvaru kvalifikācijas turnīrā.

Slovēnija un Dānija Ļubļanā nospēlēja neizšķirti 1:1, mājiniekiem Andrazam Sporam atklājot rezultātu, tikai Rasmusam Höglundam īsi pirms puslaika panāca izlīdzinājumu.

Valentīns Mihaela pārsteidza Šveici ar diviem novēlotiem vārtiem, Rumānijai cīnoties neizšķirti 2:2 Lucernā pēc tam, kad Zaki Amdoni nodrošināja A grupas pirmo vietu.

Izraēla ar 2:1 pārspēja Andoru, bet Baltkrievija ar tādu pašu rezultātu Budapeštā uzvarēja Kosovu.

MW/GC

READ  Krievijas Sporta ministrija pārskata maksimālo limitu ārvalstu spēlētājiem un viņu algu griestus