Amerikānis Koko Gofs dominē pār savu pretinieku, meklē vietu US Open pusfinālā – NBC6 South Florida

Koko Gofa tenisa mačs bija tikpat karsts kā Ņujorkā.

19 gadus vecā superzvaigzne kārtoja biznesu pārpildīta Artura Eša stadiona priekšā, kas otrdien sasniedza 105 grādus. Viņa nedaudz vairāk kā stundas laikā uzvarēja latvieti Jeļenu Ostapenko, rezervējot vietu US Open pusfinālā.

Kamēr vispārējā temperatūra ir Kvīnsā 90 grādiCietie korti, piemēram, tie, kuros spēlē US Open Pievienojiet 10-15 grādus uz tiesas temperatūru un mitrumu, līdz tas palielinās.

Gofa pielika nelielas pūles pret Ostapenko, kura svētdien izslēdza ranga pirmo numuru Igau Svjateku.

Amerikāņu favorītei bija nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai uzvarētu pirmo setu ar 6:0, un pēc tam otro setu un maču pabeidza ar 6:2. Latvietei sagraujot savus zemes sitienus, Gofas spēja noturēties pie punkta un pārspēt Ostapenko. Arī Gofa pārliecība bija ļoti acīmredzama.

Gofs vēlas kļūt par pirmo Amerikas čempionu Ņujorkā kopš 2017. gada, kad tajā uzvarēja Slouna Stīvensa.

Viņa ceturtdien par iekļūšanu finālā tiksies ar uzvarētāju Nr.10 Karolīnu Mučovu un Nr.30 Soranu Cirstea.

Otra izlozē iekļautā amerikāniete ir Medisona Kīsa, kura 2017. gadā sasniedza US Open finālu. Viņai par vietu pusfinālā jātiekas ar 2023. gada Vimbldonas čempioni Marketu Vondrousovu.

Gove ar savu pārinieci amerikānieti Džesiku Pegulu iekļuva arī sieviešu dubultspēļu ceturtdaļfinālā.

READ  UEFA un Futsal: laika skala