Pirmo reizi UEFA Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā iekļauj kvalifikācijas grupu posmu ar astoņām divīzijām, kuras sastāv no četrām komandām, kuras līdz aprīlim spēlēja gan mājās, gan izbraukumā.
Astoņu grupas uzvarētāji un seši labākie vicečempioni pievienosies Nīderlandei uz finālu no 2022. gada 9. janvāra līdz 6. februārim, bet pārējie otrajā vietā no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.
- Finālspēles tagad ir paplašinātas līdz 16 komandām, un tās tiek spēlētas ik pēc četriem, nevis ik pēc diviem gadiem
- Portugāles mērķis ir nosargāt pirmo reizi Slovēnijā izcīnīto titulu 2018. gadā
- Spānija ieguva septiņus titulus (ieskaitot 1996. gada sākotnējo čempionātu, pirms futsal 1999. gadā ieguva čempiona statusu)
- Katrā finālturnīrā kopā ar Spāniju ir spēlējušas divas reizes čempiones Itālija un 1999. gada uzvarētāja Krievija
- Viņi cer pirmo reizi uzvarēt finālā: Albānija, Armēnija, Bosnija un Hercegovina, Dānija, Somija, Gruzija, Grieķija, Izraēla, Latvija, Moldova, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Norvēģija, Slovākija, Šveice.
- 2021. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā Futsal no 12. septembra līdz 3. oktobrim Čehija, Kazahstāna, Portugāle, Krievija, Serbija un Spānija sacentīsies kopā ar uzņemošo valsti Lietuvu.
Kvalifikācijas grupas: rezultāti un spēles
A grupa: Horvātija, Ukraina, Dānija, Albānija
sekas
31. janvāris: Albānija 3–10 Ukraina
30. janvāris: Dānija 1–4 Horvātija
27. janvāris: Horvātija 4: 1 Albānija
Kombinācijas
3. marts: Horvātija pret Ukrainu, Albānija pret Dāniju
4. marts: Dānija pret Albāniju (spēlēja Tirānā)
7. marts: Ukraina pret Horvātiju
7. aprīlis: Albānija pret Horvātiju, Dānija pret Ukrainu
8. aprīlis: Ukraina pret Dāniju (atlikta no 27. janvāra).
10. aprīlis: Horvātija vs Dānija
11. aprīlis: Ukraina pret Albāniju
2. grupa: Krievija, Francija, Gruzija, Armēnija
sekas
3. februāris: Armēnija 4-4 Francija
2. februāris: Gruzija 0-4 Krievija
29. janvāris: Krievija 6-0 Armēnija
8. decembris: Francija 4-4 Gruzija
Kombinācijas
5. marts: Gruzija pret Armēniju, Francija pret Krieviju
9. marts: Krievija pret Franciju
10. marts: Armēnija pret Gruziju
8. aprīlis: Armēnija pret Krieviju
9. aprīlis: Gruzija pret Franciju
12. aprīlis: Krievija pret Gruziju
14. aprīlis: Francija pret Armēniju
C grupa: Azerbaidžāna, Moldova, Slovākija, Grieķija
sekas
2. februāris: Grieķija 0-3 Azerbaidžāna, Slovākija 4-4 Moldova
29. janvāris: Azerbaidžāna 4-1 Slovākija
28. janvāris: Moldova 3-1 Grieķija
Kombinācijas
4. marts: Azerbaidžāna pret Moldovu, Slovākija pret Grieķiju
7. marts: Grieķija pret Slovākiju
9. marts: Moldova pret Azerbaidžānu
8. aprīlis: Slovākija pret Azerbaidžānu
9. aprīlis: Grieķija pret Moldovu
13. aprīlis: Moldova pret Slovākiju
14. aprīlis: Azerbaidžāna vs Grieķija
4. grupa: Bosnija un Hercegovina, Serbija, Rumānija, Ziemeļmaķedonija
sekas
3. februāris: Serbija 2-4 Bosnija un Hercegovina, Maķedonija 2-2 Rumānija
28. janvāris: Rumānija 2-2 Serbija, Bosnija un Hercegovina 2-1 Ziemeļmaķedonija
Kombinācijas
4. marts: Rumānija pret Bosniju un Hercegovinu
5. marts: Serbija pret Maķedoniju
9. marts: Ziemeļmaķedonija vs Serbija
10. marts: Bosnija un Hercegovina ar Rumāniju
8. aprīlis: Ziemeļmaķedonija vs Bosnija un Hercegovina
9. aprīlis: Serbija pret Rumāniju
14. aprīlis: Bosnija un Hercegovina pret Serbiju, Rumānija pret Maķedoniju
E grupa: Kazahstāna, Baltkrievija, Izraēla, Ungārija
sekas
2. marts: Kazahstāna 5-2 Baltkrievija
3. februāris: Ungārija 2-1 Baltkrievija
9. decembris: Kazahstāna 5-0 Ungārija
8. decembris: Izraēla 0-3 Baltkrievija
Kombinācijas
3. marts: Ungārija ar Izraēlu
8. marts: Baltkrievija pret Kazahstānu
10. marts: Izraēla pret Ungāriju
6. aprīlis: Ungārija pret Kazahstānu, Baltkrievija pret Izraēlu
9. aprīlis: Izraēla pret Kazahstānu (spēlēja Nur-Sultan, pārcelta no 28. janvāra).
11. aprīlis: Kazahstāna pret Izraēlu
13. aprīlis: Baltkrievija pret Ungāriju
F grupa: Spānija, Slovēnija, Latvija, Šveice
sekas
2. februāris: Spānija 3-1 Slovēnija
29. janvāris: Latvija 0-1 Slovēnija
8. decembris: Spānija 7-0 Latvija, Slovēnija 12-1 Šveice
Kombinācijas
5. marts: Šveice pret Latviju
6. marts: Slovēnija vs Spānija
9. marts: Latvija pret Spāniju, Šveice pret Slovēniju
8. aprīlis: Latvija pret Šveici (pārcelts no 1. februāra).
10. aprīlis: Šveice pret Spāniju (spēlēja Madridē, pārcelta no 29. janvāra).
12. aprīlis: Slovēnija ar Latviju, Spāniju un Šveici
G grupa: Itālija, Beļģija, Somija un Melnkalne
sekas
2. februāris: Itālija 7-4 Somija, Beļģija 6-2 Melnkalne
28. janvāris: Melnkalne 0-3 Itālija, Beļģija 3-3 Somija
Kombinācijas
4. marts: Melnkalne un Beļģija
5. marts: Somija pret Itāliju
8. marts: Somija un Melnkalne
9. marts: Itālija pret Beļģiju
8. aprīlis: Beļģija pret Itāliju
9. aprīlis: Melnkalne pret Somiju
13. aprīlis: Somija pret Beļģiju, Itālija pret Melnkalni
H grupa: Čehija, Portugāle (čempione, kas aizstāv titulu), Polija, Norvēģija
sekas
3. februāris: Polija 0-3 Portugāle
1. februāris: Norvēģija 0-5 Čehija *
29. janvāris: Portugāle 2-2 Polija, Čehija 5-0 Norvēģija *
* Spēles ir atceltas
Kombinācijas
5. marts: Norvēģija pret Poliju (spēlēja Lodzā)
6. marts: Portugāle pret Čehiju (spēlēja Lodzā)
8. marts: Polija pret Norvēģiju
9. marts: Čehija pret Portugāli (spēlēja Lodzā)
9. aprīlis: Čehija pret Poliju
11. aprīlis: Norvēģija pret Portugāli (spēlēja Mafrā)
14. aprīlis: Polija pret Čehiju, Portugāle pret Norvēģiju
UEFA futsal treneru lietotne
Spēļu laiki
2020. gada 8.-9. Decembris
2021. gada 27. janvāris – 3. februāris
2021. gada 2. – 10. Marts
2021. gada 6. – 14
Viņu
Astotais otrais salīdzinājumā ar septīto otro vietu
- Spēle turp un atpakaļ no 2021. gada 14. līdz 17. novembrim.
Pretendenti
- Komandas, kas piedalījās FIFA Futsal World Cup Elite Tour turnīrā: Azerbaidžāna, Baltkrievija, Horvātija, Čehija, Somija, Francija, Itālija, Kazahstāna un Portugāle (īpašnieki), Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Spānija un Ukraina
- Deviņas uzvarējušās grupas kvalifikācijas spēles: Albānija, Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Gruzija, Ungārija, Latvija, Moldova, Norvēģija, Polija.
- Septiņi kvalifikācijas uzvarētāji: Armēnija, Dānija, Grieķija, Izraēla, Melnkalne, Ziemeļmaķedonija, Šveice