Canucks at Worlds: Silovs un Latvija gandrīz sarūgtināja Kanādu, ASV zaudē Vācijai

Ja jūs šorīt būtu augšā 4:30, jūs būtu skatījušies, kā Tailers Maierss un Ītans Bērs mēģināja iegūt ceļazīmi uz finālu pret 22 gadus vecā “Canucks” Artura Silova vadīto latvieti. Silovs atkal bija sensacionāls, un Latvija gandrīz izrāva sarūgtinājumu pret komandu, kurai abu komandu pirmajā turnīra spēlē zaudēja ar 6:0.

Sāksim ar šo spēli.

Latvija aizsargājās līdzīgi kā Canucks pret Vegasu 2020. gada izslēgšanas spēļu burbulī. Viņi aizbāž caurumu ar līķiem un ir darījuši visu iespējamo, lai netrāpītu visus metienus. Silovam ir izcilas spējas izsekot ripai un zibenīgi ātrs ar savu spilventiņu uz ledus, tāpēc, neskatoties uz šo aizsardzības stilu, kas izraisīja neprātīgu traci tieši viņa priekšā, Latvijai izdevās tikt galā.

Kā jau gaidīts, viņi šodien atkal spēlēja šo stilu, un tas gandrīz izdevās.

Zēlovs apturēja visus pirmajā periodā viņam pretimnāktos metienus, un Latvijai šoreiz izdevās pat atklāt rezultātu! Dana Locmeļa vārti Latvijai pirms otrajiem vārtiem izvirzīja 1:0 vadību.

Kanāda otrajā raundā pārspēja Silovu par 16 metieniem, bet Latvijai bija tikai seši metieni pār Semu Montemplotu. Abi vārtsargi ielaida katrs pa vārtiem, kas nozīmē, ka Latvija izvirzījās vadībā ar 2:1, ieņemot trešo vietu.

Silovs izdarīja ļoti skaistu sajūgu un sekundes pēdējā minūtē glāba Tailers Maierss. Salauzta tīkla sānu izspēle lika Silovam nokrist uz ledus, acīmredzot ārpus pozīcijas. Ripa ieslīdēja Mejersam, dodoties uz bedrītes pusi, un Silovs kaut kādā veidā spēja tikt tai cauri, parādot sānu ātrumu, par kuru mēs runājām iepriekš.

Kanāda ātri atguva spēli trešajā trešdaļā pēc tam, kad Džeks Kvins atdeva sitienu no zem līnijas, kas sita Silovu mājās:

Latvija nedaudz noturēja fortu, bet beigās, prognozētais Ādams Fantili, kurš bija otrais, vienkārši nolēma pārņemt spēli.

READ  Latvijā mirst slavenais korejiešu režisors Kims Kiduxs / raksts / LSM.lv

Kanāda pievienoja tukšu režģi, un tas ir viss, ko es uzrakstīju. Latvijai tagad pretī stāsies zaudētājs no ASV un Vācijas, svētdienas rītā ar uzvarētāju spēkosies Kanāda. Runājot par ASV un Vācijas maču…

ASV jau pirmajās piecās minūtēs izvirzījās vadībā ar 2:0 pret vājāku Vācijas izlasi. Pirms pirmā perioda beigām Vācija kārtējo reizi cīnījās, lai lietas izlīdzinātu un parādītu, ka šajā periodā tik viegli negāja.

Otrais periods tika piepildīts ar rūpīgu uzraudzību un ierobežotām iespējām, nevienai no pusēm nevēloties atdot ne centimetru. Konoram Gārlendam bija ļoti gudrs lasījums, kad Vācija mēģināja pārvietot ripu uz otru pusi, pārtverot ripu neitrālajā zonā un pagriežot spēli atpakaļ Vācijas virzienā. Viņam bija sekundārā piespēle perioda vienīgajos vārtos, taču viņam bija liela nozīme šīs izspēles izveidē.

Kad bija atlikušas mazāk nekā divas minūtes un ASV vadībā ar vienu vārtu pārsvaru trešās spēles nāves mirkļos, Vācija satvēra savu vārtsargu un palaida laukumā papildu uzbrucēju.

Tad Marsels Nobiles guva savas dzīves vārtus:

Šis piespiedu papildlaiks pavēra vārtus Frederikam Tevesam viņam dzīve!

Par bronzas medaļu tagad spēlēs ASV un Latvija, bet Kanāda par zeltu cīnīsies ar Vāciju. Abas spēles notiks rīt, un mēs nodrošināsim abus pilnu atspoguļojumu!